Верховна Рада України прийняла в першому читанні новий Податковий кодекс
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Верховна Рада України прийняла в першому читанні новий Податковий кодекс

Верховна Рада України прийняла в першому читанні новий Податковий кодекс

7 жовтня 2010 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні новий Податковий кодекс. За прийняття нового Податкового кодексу проголосували 258 народних депутатів.

Нагадаємо, що в проекті нового Податкового кодексу передбачено зменшення податкового навантаження на великі підприємства та збільшення податкового навантаження на малий бізнес.

зокрема, скорочений перелік видів діяльностей, для яких можна застосовувати спрощену систему оподаткування, зменшено загальну суму грошових обертів для використання спрощеної системи.

В новому податковому кодексі також встановлено збільшені розміри ставок єдиного податку (від 200 до 600 грн.) для платників податку, котрі зареєстровані в містах з чисельністю населення понад 150 тис. осіб.

Для малого бізнесу, що проводить діяльність в сфері інформатизації єдиний податок встановлено в розмірі 1000 грн.

В той же час, новий Податковий кодекс, прийнятий в першому читанні передбачає поступове (протягом 5 років) але суттєве зменшення податку на прибуток підприємств (з 25 до 16%) та зменшення ПДВ до 17%.

У зв'язку з прийняттям у першому читанні Податкового кодексу, підприємці Києва, Сум, Запоріжжя та Дніпропетровська пікетували парламент.

Читайте також: Верховная Рада Украины приняла в первом чтении новый Налоговый кодекс

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: 7 жовтня 2010 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні новий Податковий кодекс без змін
Ключові слова юридичної фірми: Верховна Рада України прийняла в першому читанні новий Податковий кодекс

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ