В Україні змінився закон про заповіти
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: В Україні змінився закон про заповіти

В Україні змінився закон про заповіти

Президент України Віктор Янукович підписав Закон № 2527-VІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції про введення системи реєстрації заповітів".

Про це повідомляє офіційний сайт Глави держави.

Верховна Рада України 21 вересня прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції про введення системи реєстрації заповітів". Даним законом внесено зміни до Цивільного кодексу і Закону "Про нотаріат".

Змінами передбачено, що заповіту, засвідчені нотаріусами або іншими посадовими, службовими особами, визначеними у статтях 1251-1252 Цивільного кодексу, а також відомості про спадкові договори підлягають обов'язковій державній реєстрації в Спадковому реєстрі в порядку,затвердженому Кабінетом Міністрів України.

 Метою змін до Закону "Про нотаріат" є гарантування права будь-якій особі, навіть якщо воно не є спадкоємцем за законом (при наявності свідоцтва про смерть), але вважає себе можливим спадкоємцем за заповітом, з'ясувати факт наявності заповіту і місце його зберігання.

Зміни до статей 56 і 57 Закону "Про нотаріат" передбачають обов'язок реєстрації заповітів в Спадковому реєстрі.

Законом встановлений термін вступу в силу - через шість місяців з дня його опублікування, а також доручено Кабінету Міністрів забезпечити розробку і ухвалення положення про Спадковий реєстр.

За матеріалами:  В Украине изменился закон о завещаниях

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: В Україні змінився закон про заповіти
Ключові слова юридичної фірми: В Україні змінився закон про заповіти

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ