Стягнення аліментів - адвокат в Києві
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Види юридичних послуг :: Адвокат по сімейних справах :: Стягнення аліментів

Стягнення аліментів

Згідно із законодавством України, після розірвання шлюбу, той із батьків, з ким не проживає дитина, повинен сплачувати аліменти на дитину. Як свідчить практика, колишньому подружжю вкрай рідко вдається досягти домовленості про сплату аліментів, про їх суму.

Тому, якщо у Вас виникли проблеми зі стягненням аліментів, потрібно звернутися до суду з позовною заявою. Є кілька стандартних позовних заяв про стягнення аліментів в судовому порядку, проте частіше за все вони не підходять під Ваш особистий конкретний випадок. Тому для складання позовної заяви про стягення аліментів краще звернутися до адвоката.

Аліменти на дитину повинні сплачуватись до повноліття дитини, але є й деякі виключення, наприклад, якщо дитина навчається. Часто трапляється так, що батьки не хочуть сплачувати аліменти на повнолітню дитину, яка продовжує навчання, тому в таких випадках доцільним є звернення до суду з позовною заявою про стягнення аліментів.

Розмір встановлених судом аліментів можна також змінити. З часом матеріальне становище платника аліментів може змінюватись, можуть змінюватись інші обставини у обох сторін. В такому разі, потрібно звернутися до суду з позовною заявою про збільшення чи зменшення розміру аліментів. Такий позов може подавати будь-яка зі сторін (той, що сплачує, або той, що отримує аліменти).

Якщо Вам потрібна консультація з приводу стягнення аліментів, позовна заява про стягнення аліментів, адвокат по стягненню аліментів, адвокат для представництва в суді під час розгляду справи про стягнення аліментів, звертайтесь до адвокатів нашої юридичної компанії.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Стягнення аліментів, складання позовної заяви про стягнення аліментів, позовна заява про збільшення чи зменшення аліментів, адвокат по стягненню аліментів, юридична консультація по стягненню аліментів
Ключові слова юридичної фірми: Стягнення аліментів, позовна заява, адвокат, Київ, збільшення аліментів, зменшення аліментів, аліменти на дитину, юридична консультація

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ