Ще рік спрощена система оподаткування буде діяти без змін
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Бізнес новини :: Ще рік спрощена система оподаткування буде діяти без змін

Ще рік спрощена система оподаткування буде діяти без змін

В Законі "Про державний бюджет України на 2010 рік" не передбачені зміни в спрощеній системі оподаткування. Проте І. Акимова заявила, що наступні п'ять років змін в спрощену систему оподаткування не уникнути. За її словами, одне з найважливіших питань - це список видів діяльності, котрі дозволяють працювати на спрощеній системі оподаткування. В список видів діяльності, котрі дозволяють працювати за спрощеною системою оподаткування повинні входити дрібна риночна торгівля та дрібні роздрібні послуги. На думку І. Акомової в цей список не повинні входити такі види діяльності як банківська діяльність, юридичні послуги, аудиторські послуги.

Раніше Державний комітет підприємництва оприлюднив концепцію законопроекту "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва", в якій пропонується скорочення видів діяльності, які дозволяють прцювати на спрощеній системі оподаткування та введення прогресивної шкали оподаткування.

Читайте також "Еще год упрощенная система налогообложения будет действовать без изменений" російською мовою

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: В Законі "Про державний бюджет України на 2010 рік" не передбачені зміни в спрощеній системі оподаткування.
Ключові слова юридичної фірми: Спрощена система оподаткування, Державний бюджет України 2010, закон

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ