Складання договорів, аудит договорів. Юрист. Юридична фірма
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Види юридичних послуг :: Адвокат по господарських справах (господарські спори) :: Складання та аудит договорів

Складання та аудит договорів

Наша юридична фірма пропонує свої послуги зі складання та аудиту договорів.

Складання договору - дуже відповідальний процес, адже будь-яка неточність, будь-яке упущення можуть призвести до матеріальних втрат.

При складанні договорів необхідно чітко і однозначно сформулювати предмет договору, права та обов'язки сторін, інші обставини, додатки та слідкувати, щоб в договорі не порушувалось чинне законодавство України.

Через направильне або неоднозначне формулювання предмету договору, прав чи обов'язків сторін, неналежне оформлення додатків, порушення чинного законодавства виникає велика кількість судових справ, в результаті яких договір визнається неукладеним або нікчемним.

Саме тому, складати договори та робити аудит договорів повинні кваліфіковані юристи.

Якщо Ви ведете господарську діяльність, Вам доводиться підписувати велику кількість договорів. Залучивши до складання та аудиту договорів юристів нашої юридичної фірми, Ви отримаєте наступні переваги:

  • бездоганно складені договори, які найповніше відображатимуть Ваші інтереси та не будуть суперечити законодавству України.
  • аналіз та аудит вже існуючих договорів.


Якщо Ви не ведете господарської діяльності, але виникла необхідність підписати договір, не поспішайте, порадьтеся з юристом стосовно того, чи не обмежує він Ваших прав та чи повністю відповідає Вашим інтересам.

Якщо у Вас виникла необхідність складання, підписання чи аудиту договорів, не зволікайте, зверніться за допомогою до професійного юриста з великим досвідом роботи в галузі договірного права.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Юридична фірма пропонує послуги зі складання та аудиту договорів. Юристи нашої юридичної компанії мають великий позитивний досвід зі складання договорів. Юристи проведуть аудит договорів на відповідність законодавству
Ключові слова юридичної фірми: Юрист, складання договорів, скласти договір, аудит договорів, юридична фірма, юридична компанія

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ