19 жовтня 2010 стартує реєстрація IDN - кириличних доменів у com.ua та kiev.ua.
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Бізнес новини :: 19 жовтня 2010 стартує реєстрація IDN - кириличних доменів у com.ua та kiev.ua.

19 жовтня 2010 стартує реєстрація IDN - кириличних доменів у com.ua та kiev.ua.

Раніше повідомлялося про те, що компанія Хостмастер, спільно з ініціативною групою Партнерів, розробляє процедуру делегування IDN в доменах com.ua та kiev.ua з метою максимально мінімізувати кількість випадків кіберсквотингу і забезпечити захист прав і законних інтересів кінцевих користувачів.

Процедура введення IDN доменних імен буде проходити в три етапи. На всіх етапах буде проводитися перевірка заявленого до реєстрації доменного імені на відповідність вимогам реєстрації IDN доменів, розроблених відповідно до міжнародних стандартів і спрямованих на запобігання такого негативного явища як фішинг.

Реєстрація IDN буде проходити в три етапи.

 - Перший етап. Кириличні доменні імена IDN в com.ua та kiev.ua зможуть зареєструвати власники словесних кириличних торгових марок і загальновідомих знаків при пред'явленні відповідних документів. Процедура першого етапу пріоритетної реєстрації IDN відповідає існуючим вимогам та умовам делегування доменів в. UA і триватиме з початку реєстрації IDN до 17 листопада 2010 року.

- Другий етап. З 19 листопада до 19 грудня 2010 року, IDN делегуються реєстрантам, які виявили бажання зареєструвати IDN на строк, що дорівнює 10 рокам. На цьому етапі пріоритетної реєстрації діють умови і вимоги делегування доменних імен, існуючі для доменів. com.ua і. kiev.ua відповідно.

- Третім етапом стане вільна реєстрація IDN. Реєстрація буде доступна всім бажаючим з 21 грудня 2010, і нічим не буде відрізнятися від реєстрації доменів. Com.ua і. kiev.ua відповідно. Право делегування IDN надається компаніям-реєстраторам, що підписали відповідну Угоду з урахуванням розробленої процедури реєстрації IDN доменних імен.

Джерело: 19 октября 2010 года стартует регистрация IDN - кириллических доменов в com.ua и kiev.ua.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: 19 жовтня 2010 стартує реєстрація IDN - кириличних доменів у com.ua та kiev.ua.
Ключові слова юридичної фірми: 19 жовтня 2010 стартує реєстрація IDN - кириличних доменів у com.ua та kiev.ua.

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ