Податковий кодекс України. Текст Податкового кодексу. Завантажити, скачать. rada.gov.ua
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Кодекси України :: Податковий кодекс України. Офіційний текст

Податковий кодекс України. Офіційний текст

Наша юридична компанія пропонує послугу - Консультація адвоката по Податковому кодексу

Завантажити повний текст Податкового кодексу України

Текст нового Податкового кодексу, підписаного Президентом 3 грудня 2010 р. (Текст Податкового кодексу взято з офіційного сайту Верховної Ради України)

Також можна завантажити Податковий кодекс з rada.gov.ua

Дивіться також: Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України"

 


Розділ I. Загальні положення

Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Розділ II. Адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів)

Другий розділ нового Податкового кодексу складається з 12 глав.

Новий Податковий кодекс визначає загальні положення такі як визначення термінів, контролюючі органи, листування з платниками податків та інші.

Новий Податковий кодекс містить глави про податкову звітність, про роз'яснення та тлумачення податкового законодавства, визначення суми грошових зобов'язань платника податків, порядок їх сплати та окарження рішень контролюючих органів, про податковий контроль, про облік платників податків, про інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності органів державної податкової служби, про перевірки, про погашення податкового боргу, про застосування міжнародних договорів, про відповідальність та пеню.

Розділ III. Податок на прибуток підприємств

Новий Податковий кодекс України містить розділ "Податок на прибуток підприємств", який складається з 29 (133 - 161 ст.ст.) статей.

Новий податковий кодекс в розділі про податок на прибуток підприємств визначає перелік платників податків, перелік об'єктів оподаткування, ставки податку, порядок обчислення податку, доходи, витрати, порядок нарахування амортизації, оподаткування операцій особливого виду, особливості оподаткування окремих платників податку, безнадійну та сумнівну заборгованість, оподаткування нерезидентів та спеціальні правила.

Розділ IV. Податок на доходи фізичних осіб

Новий Податковий кодекс містить розділ про податок на доходи фізичних осіб, який складається з 18 статей (162 - 179 ст.ст.).

Податковий кодекс в цьому розділі визначає порядок нарахування, утримання та сплати податку до бюджету, податкові соціальні пільги, особливості оподаткування окремих видів доходів, осіб, відповідальних за утриимання та сплату податку до бюджету, порядок оподаткування операцій з продажу нерухомого та рухомого майна, оподаткування спадщини, порядок подання річної декларації про доходи тощо.

Розділ V. Податок на додану вартість

Цей розділ Податкового кодексу складається з 31 статті (180 - 211) та присвячений податку на додану вартість (ПДВ).

Розділ VI. Акцизний податок

Цей розділ Податкового кодексу складається з 19 статтей (212 - 230), що присвячені адмініструванню та сплаті акцизного податку.

Розділ VII. Збір за першу реєстрацію транспортного засобу

За новим Податковим кодексом платниками збору є юридичні та фізичні особи, які здійснюють першу реєстрацію в Україні транспортних засобів, що відповідно до статті 232 цього Кодексу є об'єктами оподаткування...

Розділ VIII. Екологічний податок

Платниками податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються....

Розділ IX. Рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією україни

Платниками рентної плати за новим Податковим кодексом є суб'єкти господарювання, які експлуатують об'єкти магістральних трубопроводів та надають (організовують) послуги з транспортування (переміщення) вантажу трубопроводами України.

Розділ X. Рентна плата за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в україні

Платниками рентної плати (далі - платники) є суб'єкти господарювання, які здійснюють видобуток (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини на підставі спеціальних дозволів на користування надрами, отриманих в установленому законодавством порядку....

Розділ XI. Плата за користування надрами

Плата за користування надрами - загальнодержавний платіж, який справляється у вигляді:

  • плати за користування надрами для видобування корисних копалин;
  • плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин.

 

Розділ XII. Місцеві податки і збори

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової нерухомості...

Розділ XIII. Плата за землю

Хто є платником податку на землю...

Розділ XIV. Спеціальні податкові режими

Розділ XV. Збір за користування радіочастотним ресурсом України

Платниками збору є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, які користуються радіочастотним ресурсом України в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі....

Розділ XVI. Збір за використання води

Платниками збору є водокористувачі - суб'єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об'єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва....

Розділ XVII. Збір за спеціальне використання лісових ресурсів

Розділ XVIII. Особливості оподаткування платників податків в умовах дії угоди про розподіл продукції

Розділ XІХ. Прикінцеві положення

Розділ XX. Перехідні положення

Президент України     В. ЯНУКОВИЧ
м. Київ
2 грудня 2010 року
N 2755-VI   

Податковий кодекс України вступає в дію з 1 січня 2011 року.

Також можна завантажити новий Податковий кодекс з офіційного сайту Верховної ради http://zakon1.rada.gov.ua/

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Податковий кодекс України можна завантажити (скачать). Повний текст Податкового кодексу. Податковий кодекс - офіційний текст (rada.gov.ua)
Ключові слова юридичної фірми: Податковий кодекс, завантажити, скачать, повний текст, офіційний текст, rada.gov.ua

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ