Юридичні новини України
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України

Юридичні новини України

Новин: 120
1  2  3 
Показати всі новини

27.03.2010     Молодим фахівцям, які пропрацювали в сільській місцевості після отримання середньої спеціальної, вищої освіти не менш ніж 1 рік землю під забудову видаватимуть на пільгових умовах

Група депутатів Держдуми запропонувала надавати ді лянки для житлового будівництва молодим фахівцям, які проживають і працюють у сільській місцевості, без проведення аукціону. Від по відні поправки до земельного кодексу вже внесено до парламенту.

26.03.2010     Брак фінансування призвів до збоїв роботи електронного Єдиного реєстру судових рішень України

Брак фінансування призвів до збоїв роботи електронного Єдиного реєстру судових рішень України.  Більшість судових документів за 2010 рік виявилися недоступними для користувачів.   Грошей на закупівлю нових серверів для обслуговування реєстру немає.

26.03.2010     Президентом підписано Закон про внесення змін до чинного КПК, якими встановлюється порядок виїмки документів

Законом змінюються формулювання статей 178 і 179 КПК, якими встановлюється порядок виїмки. Згідно з новою редакцією слова "документи, що містять державну таємницю", замінено на "носії секретної інформації".

26.03.2010     Як діяти юристам в світлі Рішення КСУ щодо повноважень Верховного Суду, в якому сказано, що рішення Вищого господарського суду та Вищого адміністративного суду не можуть бути переглянуті у касаційному порядку у Верховному суді України

16 березня 2010 року Конституційний суд України оприлюднив прийняте 11 березня 2010 року рішення № 8-рп/2010 (далі - Рішення КСУ) у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення термінів "найвищий судовий орган", "вищий судовий орган", які містяться у ст. 125 Конституції, терміна «касаційне оскарження», що міститься у ст. 129 Конституції.

20.03.2010     Президент Віктор Янукович повернув у Верховну раду ветований закон про держзакупівлі

Президент Віктор Янукович учора повернув у Верховну раду ветований закон про держзакупівлі.Основні зауваження глави держави збіглися з претензіями європейських експертів, які просили обмежити повноваження органу оскарження тендерних процедур при Міністерстві економіки.У парламенті готові оперативно врахувати пропозиції президента, щоб найближчим часом почали діяти нові правила проведення тендерів.

20.03.2010     Набувають чинності оновлені правила контролю якості ліків, правила ввезення, зберігання і реалізації

18 березня набрали чинності урядові постанови № 260 "Деякі питання державного контролю якості лікарських засобів" та № 261 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2005 р. № 902".

20.03.2010     Передача загальним судам справ про соцвиплати

10 березня набув чинності Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами", яким змінено підвідомчість справ, пов'язаних із соціальними виплатами. Прийнятий Закон можна назвати і позитивним і негативним водночас. До безперечних плюсів для позивачів можна віднести те, що терміни розгляду адмінсправ значно скорочуються, ну або принаймні чітко обумовлюються. Мінусів звичайно набагато більше: обов'язок доведення лягає на позивача, витрати, пов'язані з розгляду справи судом збільшуються і позов потрібно буде подавати за місцезнаходженням юрособи (органу, що порушив законні права та інтереси). Проте про все по порядку.

17.03.2010     Парламентарії готують правила для електронних угод. Аналіз проекту Закону України "Про електронну торгівлю (комерцію)"

З метою "забезпечення в Україні правового порядку дистанційного оформлення й виконання правочинів із застосуванням електронних засобів і технологій у інформаційно-телекомунікаційних системах загального користування" народні депутати Віталій Корж (БЮТ) та Юрій Мороко (ПР) внесли на розгляд парламентуз аконопроект № 6086-2 "Про електронну торгівлю (комерцію)".

15.03.2010     Контрабанда в Одесі

В Одесі співробітниками СБУ було виявлено півмільйонну контрабанду таблеток Tramadol.

08.03.2010     Міносвіти: Запроваджено Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка

Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук запропонував зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. №1260 "Про документи про освіту та вчені звання". Постанова передбачає запровадження Додатка до диплома про вищу освіту, розробленого відповідно до форми, затвердженої Європейською комісією, Радою Європи і UNESCO/CEPES.

08.03.2010     Держфінмоніторинг: У Донецькій області порушників законодавства у сфері протидії відмиванню злочинних доходів притягнуто до відповідальності

Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський повідомив, що Держфінмоніторингом постійно здійснюються заходи щодо виявлення фактів порушення суб’єктами первинного фінансового моніторингу вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

21.02.2010     Земельні спори розглядаються судом за місцем знаходження об'єкта суперечки

Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо визначення підсудності справ з питань земельних відносин".

20.02.2010     Парламент в черговий раз спростив дозвільну систему

Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності". Законодавчим актом вносяться до чинного законодавства зміни, направлені на подальше спрощення порядку видачі документів дозвільного характеру.

20.02.2010     Суд заборонив ДАІ використовувати "Візир"

19 лютого 2010 р. Окружний адміністративний суд Києва заборонив МВС України і Держдепартаменту ДАІ МВС України, а також їх посадовим і службовим особам використовувати вимірювач швидкості "Візир" до прийняття нормативно-правового акту, яким буде надано право використовувати його для виявлення і фіксації порушень Правил дорожнього руху.

08.02.2010     Українська Гельсінська спілка з прав людини надасть можливість всім довічно ув’язненим розказати свою історію

Тепер кожен засуджений до довічного позбавлення волі матиме право розповісти цілому світу свою версію тих подій, які коштували йому свободи.
Все почалося з листа людини, засудженої до довічного позбавлення волі до УГСПЛ. Вона не вимагала сприяння у перегляді судових рішень щодо неї. Не вимагала «втрутитися», «виправити» і «покарати» винних у катуваннях, штучному створенні доказів обвинувачення. Цей заявник просив тільки одного – розмістити на сайті організації інформацію про його кримінальну справу у власному викладенні та баченні всіх її обставин і фактів.

08.02.2010     Нарешті постраждалі від ожеледі кияни судитимуться із ЖЕКами

Кияни почали готувати позови до суду на ЖЕКи та районну владу за слизькі дороги, пише у своєму номері газета Сегодня.

За допомогою до юристів щодо компенсацій за травми, отримані через неприбрані від снігу і льоду території, звернулися кияни Єгор Бичков та Станіслав Багрій. Вони вже готують позови до суду.

08.02.2010     КС дозволив учителям говорити в школах російською мовою

Конституційний Суд України визнав неконституційним положення постанови Кабінету міністрів щодо обов’язкового застосування викладачами у робочий час української мови.

31.01.2010     Верховна Рада має намір урегулювати надання судом дозволів на прослуховування громадян

Верховна Рада ухвалила проект закону “Про внесення змін до деяких законів у частині щодо вдосконалення механізму захисту конституційних прав громадян при проведенні оперативно-розшукової і контррозвідувальної діяльності".

31.01.2010     Рада заборонила читати листування ув’язнених з адвокатами

21 січня, Верховна Рада дозволила ув'язненим безперешкодно листуватися з адвокатами.

За прийняття в другому читанні законопроекту № 2460 проголосували 327 депутатів при необхідних 226.

30.01.2010     Кожна друга з перевірених всеукраїнських громадських організацій не знайдена за юридичною адресою

Міністерство юстиції не знаходить за юридичною адресою майже кожну другу всеукраїнську громадську організацію. Про це повідомив Міністр юстиції Микола Оніщук за результатами перевірки діяльності громадських об'єднань, що проводилася Мін'юстом протягом 2007-2009 років.

Новин: 120
1  2  3 
Показати всі новини
Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Юридичні новини України
Ключові слова юридичної фірми: Юридичні новини України

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ