Юридичні новини України
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України

Юридичні новини України

Новин: 120
1  2  3 
Показати всі новини

02.10.2010     Вищий госпсуд підтвердив правомірність видачі кредитів в іноземній валюті - НБУ

Вищий господарський суд України підтвердив правомірність видачі кредитів в іноземній валюті, а також отримання відсотків за даними кредитами. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Національного банку України.

02.10.2010     Орендуємо житло за новими правилами

Як зміниться життя наймача житла з жовтня і чим загрожує нововведення іншим.

02.10.2010     Рада вирішила - образив дитину отримай три роки в'язниці

Верховна Рада Україна прийняла закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України» (щодо посилення відповідальності за злочини проти дітей та осіб, щодо яких встановлено опіку чи опікунство) ».

02.10.2010     Заробітну плату мають виплачувати двічі на місяць

Верховна Рада України ухвалила закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати”.

02.10.2010     Рада прийняла закон про створення єдиної системи держреєстрації юросіб

Верховна Рада Україна прийняла закон про створення єдиної системи державної реєстрації юридичних осіб

17.09.2010     ДАІ буде штрафувати за неправильне тонування

Державтоінспекція України почала закупівлі обладнання для перевірки тонувальних плівок на автомобілях з метою контролю дотримання норм законодавства автолюбителями. Про це заявив керівник Департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий.

17.09.2010     Чергові новинки в новому проекті податкового кодексу

Уряд України планує надати фактично всім верствам населення податкові преференції. Про це повідомив Міністр фінансів Федір Ярошенко в ході його доповіді на розширеному засіданні Кабміну.

05.09.2010     Податок на відсотки від вкладів - новий проект Податкового кодексу

"На виході" ми отримали податок на відсотки від вкладів на суму понад 200 тис. грн. Нагадаємо, раніше податком у 5% передбачалося оподатковувати дохід від будь-яких внесків.

05.09.2010     Новий проект Податкового кодексу після громадського обговорення

3 вересня 2010 року відбулась прес-конференція щодо проекту нового Податкового кодексу.

На прес-конференції М. Азарок презентував новий проект Податкового кодексу (нажаль тексту нового проекту, який би мав бути після громадського обговорення ще нема).

05.09.2010     Сотні українців можуть втратити житло через зміни в цивільно-процесуальному кодексі

Зміни в Цивільно-процесуальному кодексі, ініційовані законом України «Про судоустрій», зайво лібералізували процедуру спрощеного стягнення боргів, що може призвести до численних зловживань з боку суддів та державної виконавчої служби

04.09.2010     Депутати пропонують скасувати талон попереджень до водійського посвідчення

У Верховній Раді з'явився законопроект № 7066, в якому пропонують скасувати талон попереджень.Вимога отримання талону до водійського посвідчення не узгоджується з вимогами міжнародної Конвенції про дорожній рух, згідно з яким право на керування транспортним засобом засвідчується тільки відповідним посвідченням.

04.09.2010     Генпрокуратура передала до суду справу за обвинуваченням у хабарництві екс-заступника міністра навколишнього середовища, Бориса Преснера

Нещодавно Генеральна прокуратура передала до суду справу за обвинуваченням у хабарництві екс-заступника міністра навколишнього середовища, Бориса Преснера.

04.09.2010     Уряд скасує транспортний збір

Уряд скасує транспортні і ринкові збори. Транспортний збір увійде в додатковий акциз на бензин. Про це заявив сьогодні, 2 вересня, голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродський. Він зазначив, що платити за бензин більше будуть ті, хто їздить на дорогих іномарках, а також ті, хто багато їздить і споживає велику кількість бензину, передає УНІАН.

04.09.2010     Під будівлею Апеляційного суду у Києві помер засуджений

У Києві біля будівлі Апеляційного суду столиці помер хворий на туберкульоз засуджений, якого доставили з СІЗО на засідання суду.

04.09.2010     Конституційний суд відмовив у відкритті провадження за поданням 54 депутатів Верховної Ради про конституційність низки положень закону "Про судоустрій і статус суддів".

Суд прийняв відповідні визначення 2 вересня на підставі пункту 3 статті 45 закону "Про Конституційний суд" - непідвідомчість КС питань, порушених у конституційному поданні.

04.09.2010     Кабмін хоче ввести в дію Податковий кодекс з 1 січня 2011р

Податковий кодекс може бути введений в дію з 1 січня 2011 року, щоб підприємці як можна раніше отримали можливість працювати за зниженими ставками, вважає прем'єр Микола Азаров.

04.09.2010     Голова Верховної ради України Володимир Литвин пропонує створити робочу групу в парламенті для відпрацювання змін до Конституції.

Про це він сказав в інтерв'ю тижневику "Київський телеграф", повідомляється на офіційному сайті Верховної ради в п'ятницю.

04.09.2010     Уряд має намір ввести податок на нерухомість. Проект нового Податкового кодексу України

Уряд має намір запровадити оподаткування нерухомості площею більш як 100 кв. метрів у місті та 200 кв. метрів у сільській місцевості.

04.09.2010     ПР пропонує дозволити кандидатам не декларувати доходи у зв'язку зі скороченими термінами проведення виборчої кампанії

Депутат Верховної Ради, член фракції Партії регіонів Михайло Чечетов пропонує парламенту скасувати подачу кандидатами в депутати районних, міських, сільських і селищних рад, а також на посади сільських, селищних, міських голів декларацій про майно і доходи за останній рік.

02.09.2010     Платні послуги у вузах. Постанова "Про затвердження переліку платних послуг, що можуть надаватися державними та комунальними навчальними закладами"

На думку деяких фахівців, ця постанова "Про затвердження переліку платних послуг. що можуть надаватися державними та комунальними навчальними закладами" - це спроба виводу із тіні, так званий, освітянський бізнес, викладачі зможуть підробляти на "додаткових" заняттях.

21.08.2010      Суд знову виправдав одеського "мажора", винного у великому ДТП

Кримінальну справу Фелікса Петросяна-молодшого так і не відновили. В червні цього року Приморський райсуд повторно визнав студента Юракадемії невинним.

14.08.2010     Реформа судової системи та кримінальної юстиції

Андрій Портнов упевнений, що вже найближчим часом буде відчутний позитивний ефект судової реформи, який полягає в наступному:

по-перше, з'явився механізм звільнення суддів;
по-друге, громадяни можуть швидко отримувати судові рішення завдяки змінам процесуальних законів.

03.08.2010     Оформлення ДТП без ДАІ: переваги і недоліки европротоколу

Верховна Рада прийняла в першому читанні (і найближчим часом може ухвалити остаточно) проект Закону № 4652-д, яким вводиться поняття европротоколу. Він дозволить водіям, які застрахували цивільну відповідальність, оформляти ДТП не тільки за участі ДАІ, але й без неї.

30.07.2010     Новий зразок страхових полісів

12 липня 2010 року офіційний сайт Держфінпослуг опублікував «анонс» розпоряджень від 01 липня 2010 року №529 і № 530, які закріплюють новий зразок поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних ТЗ «Зелена карта» (дана частина Розпорядження набирає силу відразу після публікації) і новий зразок типового поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних ТЗ (даний пункт набуває чинності з 01 серпня 2010 року).

30.07.2010     Що дає прийняття Закону "Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"

У зв'язку з необхідністю підвищення ефективності фондів соціального страхування, Верховна рада України прийняла Закону "Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

29.07.2010     Про апеляційне оскарження ухвал суду першої інстанції щодо роз’яснення рішення суду, а також про відмову в роз’ясненні рішення суду.

Конституційний Суд України 12 липня ц.р. оприлюднив Рішення у справі за конституційним зверненням щодо офіційного тлумачення положення п. 12 ч. 1 ст. 293 Цивільного процесуального кодексу (далі – ЦПК) у взаємозв’язку з положеннями пп. 2, 8 ч. 3 ст. 129 Конституції. Справа стосується можливості апеляційного оскарження ухвал суду першої інстанції щодо роз’яснення рішення суду, а також про відмову в роз’ясненні рішення суду. На думку суб’єкта звернення (фізособа Слободянюк.І.І.), в одних випадках суди розглядали в апеляційному порядку скарги на ухвали про відмову в роз’ясненні рішення суду, а в інших – відмовляли у прийнятті до розгляду таких скарг. Така невизначеність стала причиною порушення його конституційних прав і свобод, вважає автор клопотання. Адже виконання судового рішення, яке набрало законної сили, стає фактично неможливим внаслідок необґрунтованої відмови у роз’ясненні його незрозумілих положень.

29.07.2010     Вибірковий фінансовий моніторинг операцій з нерухомістю на суму від 400 тисяч гривень

У відповідності до Закону про протидію відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом, операції з нерухомістю, починаючи від 400 тис. грн., повинні підлягати фінансовому моніторингу, але не всі, а лише ті, що викликають підозру у відмиванні засобів і фінансуванні тероризму.

29.07.2010     Закон про заборону відчуження об'єктів права державної власності - закон про захист держпідприємств

Президент підписав Закон "Про внесення змін в деякі закони України щодо запобігання відчуження об'єктів власності права державної власності, що не підлягають приватизації".

29.07.2010     Президент підписав Закон "Про ратифікацію Конвенції про введення системи реєстрації заповітів"

Верховна рада України 10 липня 2010 року ратифікувала Конвенцію про введення системи реєстрації заповітів, а Президент підписав відповідний Закон.

29.07.2010     Міліція незаконно затримує невинних людей та піддає тортурам. змушуючи підписквати потрібні зізнання

Голова правління "Центру захисту прав людини "Свобода", Богдан Хмельницький, заявив, що більше 80% українців правоохоронні органи затримують незаконно. Він стверджує, що арештованих піддають тортурам, щоб заставити підписати потрібні зізнання, а вже потім відкривають справу.

26.07.2010     НБУ «пробачив» валютних позичальників?

Дніпропетровський апеляційний суд ухвалив рішення, виходячи з якого позичальник УкрСиббанку, який взяв кредит в іноземній валюті, має право не повертати кошти фінансовій установі.

26.07.2010     Заборону на розірвання договорів купівлі житла можуть зняти

Народний депутат Юрій КАРМАЗІН (НУ-НС) пропонує зняти заборону на розірвання договорів купівлі житла в недобудованих будинках, що діє до 1 січня 2012 року.

26.07.2010     Платники єдиного податку (ППшники) будуть платити по 350 грн. податку

Президент Віктор Янукович підписав зміни до закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

30.06.2010     Нові правила дорожнього руху (ПДР). Держдепартамент ДАІ розробив проект нових правил дорожнього руху.

Повний текст проекту нових Правил Дорожнього (ПДР) руху вже опублікований на офіційному сайті ДАІ, а також, Ви можете завантажити повний текст нових Правил дорожнього руху (ПДР) на нашому сайті.

24.06.2010     Спрощена система оподаткування. Податкові канікули. Перегляд проекту нового Податкового кодексу.

Спеціальна група розробила зміни в розділ проекту нового Податкового кодексу України "Спеціальні режими оподаткування", зокрема, зміни до спрощеної системи оподаткування та податкових канікул.

20.06.2010     Збільшення ставки оренди держмайна

Зміни полягають у встановленні з 1 липня 2010 року орендні ставки, визначені в додатку 2 до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду держмайна, крім ставок, визначених пунктами 1-3 зазначеного додатка, застосовуються у розмірі 45 відсотків  установленого  обсягу  для   орендарів   - суб'єктів  малого  підприємництва  і  80  відсотків  установленого обсягу - для інших орендарів.

20.06.2010     Нова працедура реєстрації нерухомості в Київському БТІ

В червні 2010 року Київське БТІ всеж перейшло на "нову" систему реєстрації нерухомості, котру Міністерство юстиції ініціювало ще в 2002 році.

20.06.2010     Товарні біржі не зможуть реєструвати одиничні угоди з купівлі-продажу б/в автомобілів

16 червня вступив в дію Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" №2275-VI від 20.05.2010. Так, даний Закон вносить зміни в Закон України "Про товарну біржу". Відповідно до змін, товарні біржі не зможуть реєструвати одинокі угоди з купівлі-продажу б/в автомобілів.

20.06.2010     Посилення відповідальності за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи

Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи".

14.06.2010     Міністр фінансів Федір Ярошенко повідомив, що уряд ухвалив проект Податкового кодексу.

Міністр зауважив, но новий Податковий кодекс забезпечить проведення справедливої фіскальної політики держави, сприятиме розвитку економіки та підвищенню ділової активності суспільства та стабільність податкового законодавства. Основні зміни в проекті Податкового кодексу стосуються податку на прибуток, ПДВ, акцизів.

05.06.2010     Президент видав Указ про безвізовий режим до України громадян Республіки Хорватія

Указом Президента №672/2010 вводиться тимчасовий безвізовий режим до України для громадян Республіки Хорватія.

11.05.2010     Роз'яснення Держкомзему: що робити. якщо Ви втратили або замінили державний акт на землю, або виявили в ньому помилки

Держкомзем на численні прохання власників земельних ділянок дав роз'яснення стосовно того, що робити, якщо Ви втратили, замінили державний акт на земельну ділянку або виявили в ньому помилки.

11.05.2010     Прийнято Закон, який гарантує неоплачувану відпустку одному з батьків на час карантину

Верховна Рада України ухвалила в цілому Закон України "Про внесення змін до статті 25 Закону України" Про відпустки "в частині надання одному з батьків відпустки за свій рахунок по догляду за дитиною до 14 років на час карантину.

11.05.2010     Прийнято Закон, згідно з яким судові повістки можуть вручати прямо в суді.

У Верховній Раді прийняти в першому читанні Закон України "Про внесення змін до статей 74 і 191 Господарського процесуального кодексу України щодо вручення судової повістки".

02.05.2010     Підвищення пенсійного віку для жінок в Україні

Заступник голови адміністрації Президента Ірина Акимова заявила, що однією з першочергових задач є проблема збалансування Пенсійного фонду, яка потребує прийняття непопулярних мір.

02.05.2010     Незаконно ввезені мобільні телефони ("сірі мобільники") будуть відключати від обслуговування без попередження

За повідомленням Українського державного центру радіочастот, заяви про відміну відключення "сірих" мобільних телефонів (незаконно ввезених в Україну) є лише чутками, які не мають ніякого обгрунтування.

28.04.2010     Суд визнав незаконним використання блокиратора

21 квітня Київський окружний адміністративний суд заборонив використовувати блокиратори.

25.04.2010     При реєстрації або перереєстрації авто Вам не вдасться вписати в техпаспорт родичів - нові правила реєстрації транспортного засобу

Якщо Ви бажаєте зареєструвати або перереєструвати транспортний засіб, то вписати в тезпаспорт родичів Вам не вдасться - з початку року вступили в дію нові правила реєстрації транспортних засобів.

25.04.2010     Таблиця відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, значенням 200-бальної шкали. Правила перерахунку середнього балу

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань), враховується середній бал документа про повну загальну середню освіту з округленням до десятих частин бала (за таблицею відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, значенням 200-бальної шкали

25.04.2010     Вступ до вищих навчальних закладів України 2010. Зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів. Коментарі фахівців

Не встигли випускники українських шкіл та їхні батьки вникнути в нововведення вступної кампанії 2009 року, як правила знову помінялися. У цьому році абітурієнтам доведеться врахувати цілий ряд нововведень, що стосуються вступу до вузів.

Новин: 120
1  2  3 
Показати всі новини
Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Юридичні новини України
Ключові слова юридичної фірми: Юридичні новини України

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ