Обмін старого автомобіля на новий з доплатою за новим Податковим кодексом
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Обмін старого автомобіля на новий з доплатою за новим Податковим кодексом

Обмін старого автомобіля на новий з доплатою за новим Податковим кодексом

Завтра, 10 листопада відбудеться засідання Комітету ВР з питань податкової та митної політики, на якому буде розглянуто фінальний варіант схеми продажу авто "trade-in" (обмін був в експлуатації автомобіля на новий з доплатою) в Податковому Кодексі України.

Зокрема, за даними ВААІД, досягнуто угоду з Міністерством фінансів та ДПА щодо податку доходу з фізичних осіб (ПДФО). Замість 15% прибуткового податку, як сьогодні, в документі передбачена оплата 1% від вартості автомобіля незалежно від кількості проданих протягом року авто.

Таким чином відпадає необхідність у довідці ДАІ про кількість проданих авто протягом року одним фізичною особою.

Вартість авто, від якої сплачується 1% ПДФО визначається авто експертом і тому автосалонам необхідно буде мати підготовленого фахівця з питань товарознавчої експертизи.

Також автосалон отримує право самостійно без залучення нотаріуса, як податковий агент, контролювати сплату фізичною особою 1% ПДФО від вартості авто і видавати йому довідку-рахунок.

Автосалон буде виплачувати ПДВ з різниці отриманої в результаті купівлі - продажу автомобіля.

Разом з тим, скасовується так звана 5-процентна держмито при продажі авто.

У ВААІД відзначили, що версія "trade-in" в Податковому Кодексі Україна остаточна і узгоджена із зацікавленими держструктурами.

За словами гендиректора ВААІД Олега Назаренка, сьогодні автодилери для того щоб продавати старі автомобілі вимушені використовувати прогалини у законодавстві.

"Оформляється угода між двома фізичними особами.Тобто юридично в угоді салон не бере участь, тому що в такому випадку необхідно буде платити подвійний ПДВ, що абсолютно невигідно ", - підкреслив експерт.

На думку О.Назаренко, в разі прийняття такого варіанту Податкового Кодексу, а також відновлення валютного кредитування, обсяг українського авторинку може збільшиться як мінімум на 20% до 200 тис. автомобілів.

За оцінками "Dragon Capital", за 10 місяців 2010 року в Україні було реалізовано 128,2 тис.нових авто, що на 8% нижче торішнього показника за цей період.

Читайте також  Обмен старого автомобиля на новый с доплатой по новому Налоговому кодексу

За матеріалами: http://biz.liga.net

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Обмін старого автомобіля на новий з доплатою, схема продажу авто trade-in, новий Податковий кодекс
Ключові слова юридичної фірми: Обмін старого автомобіля на новий з доплатою, схема продажу авто trade-in, новий Податковий кодекс

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ