Готується новий закон про спрощену систему оподаткування. Новий закон про спрощенку
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Готується новий закон про спрощену систему оподаткування

Готується новий закон про спрощену систему оподаткування

Робоча група при Кабінеті Міністрів України, яка займається підготовкою законопроекту щодо реформування спрощеної системи оподаткування, прийняла за основу проект, підготовлений підприємцями.Відповідне рішення було прийнято 4 лютого після презентації проекту в Міністерстві фінансів.

У Всеукраїнському об'єднанні малого і середнього бізнесу "Фортеця" повідомили, що проект був підготовлений об'єднаннями підприємців з більшості областей України.

"Ми передбачили в законопроекті вирішення всіх суперечливих на сьогодні питань, які існують у малого і середнього бізнесу щодо функціонування спрощеної системи оподаткування, але при цьому зберегли можливість працювати для всіх платників податків.Але не зміна спрощеної системи є основним завданням в реформуванні податкової системи, а спрощення адміністрування та забезпечення прозорості на загальній системі оподаткування ", - сказано у повідомленні ВО" Фортеця ".

Зокрема, в своєму проекті підприємці пропонують зберегти єдиний податок для юридичних осіб зі ставками 3% з ПДВ і 5% без ПДВ, а також розділити єдиний податок для фізичних осіб-підприємців на три категорії: для мікробізнесу, для малого бізнесу і для середнього бізнесу .

Для мікробізнесу, до якого віднесені підприємці без найманих осіб, річна виручка яких не перевищує 150 тис.грн., Пропонується нульова ставка податку без обов'язкової сплати єдиного соціального внеску за себе та ведення обліку витрат.

Для малого бізнесу, до якого належать роботодавці, що надають всі послуги фізичним особам, дозволяється оборот до 1,2 млн.грн. на рік без урахування витрат з фіксованою ставкою, яка включає в себе єдиний соціальний внесок, до 600 грн. в місяць.

Для середнього бізнесу, до якого відносяться всі не заборонені сьогодні види діяльності, пропонується ставка єдиного податку з продажу в розмірі 3% з ПДВ або 5% без ПДВ з урахуванням виключно доходів.

Нагадаємо, відповідно до доручення Президента України від 20 грудня 2010 року на рівні уряду створено робочу групу з розробки і внесення на розгляд Верховної Ради законопроекту щодо реформування спрощеної системи оподаткування та обліку суб'єктів малого підприємництва.

Джерело: Готовится новый закон об упрощенной системе налогообложения

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Готується новий закон про спрощену систему оподаткування. Новий закон про спрощенку
Ключові слова юридичної фірми: Готується новий закон про спрощену систему оподаткування. Новий закон про спрощенку

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ