ТОВ "Кіа Моторс Україна" признана банкротом. Розпочато ліквідаційну процедуру
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Бізнес новини :: ТОВ "Кіа Моторс Україна" признана банкротом. Розпочато ліквідаційну процедуру

ТОВ "Кіа Моторс Україна" признана банкротом. Розпочато ліквідаційну процедуру

27 серпня 2010 року Господарський суд  міста Києва признав банкротом ТОВ "Кіа Моторс Україна". Ліквідаційна процедура ТОВ "Кіа Моторс  Україна" вже також розпочата, очолює її Олег Рибачук, котрий був призначений розпорядником майна компанії.

Тепер трішки історії про ТОВ "Кіа Моторс Україна".

З 2005 року ТОВ "Кіа Моторс Україна" входило в структуру компанії "Богдан". У зв'язку з кризою та розбіжностями в поглядах на стратегію розбитку бренду "Кіа" в Україні, на початку квітня компанія "Богдан" вирішила припинити дистрибуцію автомобілів "Кіа".

ТОВ "Кіа Моторс Україна" уклала довгостроковий договір про дистрибуцію автомобілів "Кіа" в Україні з корпорацією "УкрАвто". Відтоді, офіційним імпортером автомобілів "Кіа" в Україну є компанія "Фалькон-авто", котра підпорядковується "УкрАвто" та налічує 68 автосалонів.

11 лютого 2010 року Господарський суд міста Києва порушив справу про банкрутство ТОВ "Кіа Моторс Україна".

За офіційними заявами компанії "Фалькон-Авто" порушення справи про банкрутство ТОВ "Кіа Моторс Україна" ніяк не вплине на власників та гарантію на автомобілі "KIA Motors Corporation".

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: 27 серпня 2010 року Господарський суд міста Києва признав банкротом ТОВ "Кіа Моторс Україна". Ліквідаційна процедура ТОВ "Кіа Моторс Україна" вже також розпочата, очолює її Олег Рибачук, котрий був призначений розпорядником майна
Ключові слова юридичної фірми: Кіа Моторс Україна, банкрот, банкротство, ліквідація

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ