Інтернет-магазинам можуть заборонити працювати за спрощеною системою оподаткування
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Бізнес новини :: Інтернет-магазинам можуть заборонити працювати за спрощеною системою оподаткування

Інтернет-магазинам можуть заборонити працювати за спрощеною системою оподаткування

У концепції законопроекту "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" передбачена заборона спрощеної системи оподаткування для торгівлі через інтернет.

Як це відіб'ється на інтернет-магазинах?

На думку директора інтернет-магазину "Технотрейд" це нововведення в першу чергу торкнеться невеликих інтернет-магазинів. Великі інтернет-магазини з оборотом більше 1 млн. грн. реєструють ТОВ. Інтернет-магазини з невеликим оборотом не зможуть продовжувати роботу через великі податків.

Через падіння попиту на деякі категорії товарів, інтернет-магазини не можуть підвищувати ціни, націнки зараз мінімальний, так нащенкі на фототехніку складаю 7 - 10 у. о.

Інтернет-торгівля зараз на стадії розвитку, але збільшення податків, заборона використовувати спрощену систему оподаткування можуть перервати це зростання. Інтернет-торгівля приваблива тим, що має невелику вартість входу в бізнес і швидку окупність. Так створення якісного інтернет-магазину коштує від 5000 грн. - за словами директора студії TrebaSOFT Дениса Мамчика.

В Україні зараз налічується не менше 6000 інтернет-магазинів, більша їх частина спеціалізується на продажу фото-побутової техніки, комп'ютерного обладнання, книжок, косметики, дитячого одягу. В інтернет-магазинах ціни нижче ніж у тадіціоннних на 10 - 50%.

Восени 2009 року податкові інспекції вепрвие звернули увагу на інтернет-магазини, включили їх в щомісячний план перевірок.

Читайте "Интернет-магазинам могут запретить работать по упрощенной системе налогообложения" російською мовою.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Скасування спрощеної системи оподаткування для інтернет-магазинів, інтернет-торгівля може позбутися права використовувати спрощену систему оподаткування
Ключові слова юридичної фірми: Інтернет-магазин, спрощена система оподаткування, інтернет-торгівля, інтернет-комерція

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ