БТІ з 1 жовтня реєструє угоди сервітуту та оренди нерухомості
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: БТІ з 1 жовтня реєструє угоди сервітуту та оренди нерухомості

БТІ з 1 жовтня реєструє угоди сервітуту та оренди нерухомості

Наказ Міністерства юстиції (№ 1692 / 5) від 28 липня 2010 року, який покладає на Бюро технічної інвентаризації (БТІ) здійснення до 2012 року державної реєстрації прав сервітуту на об'єкти нерухомості на земельних ділянках, оренди будівель та їх окремих частин, довіреного управління нерухомістю, вступив в силу 1 жовтня.

 Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції України.

 При цьому, за її даними, БТІ продовжує здійснювати державну реєстрацію прав власності на нерухомість і на об'єкти незавершеного будівництва.

У той же час термін державної реєстрації прав на нерухомість скорочений з 30 до 14 календарних днів.

Як повідомлялося, парламент у лютому 2010 року ухвалив закон "Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно та їх обмежень", згідно з яким обов'язкову реєстрацію всіх майнових прав на нерухоме майно та їх обмежень з 1 січня 2012 року буде здійснювати Мін'юст через створений ним Державний реєстр прав.

Таким чином, БТІ припинять з 1 січня 2012 року реєструвалася права власності та права сервітуту на об'єкти нерухомості, права оренди будівлі або іншої капітальної споруди та їх окремих частин, а також вести облік безхазяйної нерухомості та довіреної управління нерухомістю через включення цих даних до Реєстру прав власності на нерухоме майно.

 Держкомзем перестане реєструвати права власності на землю, права постійного користування землею, договору оренди землі, права користування землею для сільськогосподарських потреб, а також права забудови землі.

Крім того, нотаріуси втратять право засвідчувати іпотечні договори і вносити відповідні відомості до Реєстру заборони на відчуження.

За матеріалами: http://www.domik.net

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: БТІ з 1 жовтня реєструє угоди сервітуту та оренди нерухомості
Ключові слова юридичної фірми: БТІ з 1 жовтня реєструє угоди сервітуту та оренди нерухомості

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ