Адвокат для свідка в кримінальній справі - досвідчений адвокат по кримінальних справах. Адвокат свідка
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Види юридичних послуг :: Адвокат по кримінальних справах :: Адвокат для свідка в кримінальній справі

Адвокат для свідка в кримінальній справі

Що робити, якщо Вас викликали в міліцію як свідка в кримінальній справі? Потрібно не зволікати і якнайшвидше звернутись за допомогою до адвоката по кримінальних справах.

Якщо Ви є свідком по кримінальній справі, Ви повинні з'явитися в зазначений час та місце для дачі правдивих свідчень. Якщо обставини справи стосуються Вас або Ваших близьких родичів, Ви маєте право відмовитися від дачі таких свідчень.

Навіщо тоді потрібен адвокат свідку в кримінальній справі?

Справа в тому, що слідчі часто запрошують свідка дати свідчення по справі, попередньо попередивши його про кримінальну відповідальність за дачу неправдивих свідчень. Після дачі свідчень в якості свідка, слідчий може перекваліфікувати Ваш статус на підозрюваного. Різниця між підозрюваним та свідком в тому, що підозрюваний не зобов'язаний давати показання, адже все, що він скаже може бути використане проти нього в суді. А якщо Ви дали свідчення в якості свідка, а потім Вас перекваліфікували в підозрюваного, то все, що ви сказали як свідок може бути використано прити Вас в суді.

Адвокат для свідка в кримінальній справі одразу побачить такі наміри слідчого і порадить як правильно відповідати на ті чи інші запитання, а також слідкуватиме за недопущенням тиску на свідка зі сторони слідчих. Після закінчення дачі свідчень адвокат запише в протокол свідчень всі виявлені ним порушення під час проведення процедури.

Краще не ризикувати і скористатися своїм законним правом на присутність адвоката при допиті свідка по кримінальній справі (адвокат свідка).

Присутність адвоката при допиті свідка дозволена рішенням Конституційного суду від 30.09.2009 року.

Дивіться також Адвокат для свидетеля в уголовном деле російською мовою

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Адвокат для свідка в кримінальній справі. Юридична фірма пропонує послуги найкращих адвокатів в кримінальних справах для захисту свідка в кримінальній справі. Адвокат свідка
Ключові слова юридичної фірми: Адвокат, кримінальна справа, свідок, захист, підозрюваний, адвокат свідка

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ