Адвокат в апеляційному суді по кримінальних справах. Представництво в суді, складання апеляційної скарги
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Види юридичних послуг :: Адвокат по кримінальних справах :: Адвокат в апеляційному суді по кримінальних справах.

Адвокат в апеляційному суді по кримінальних справах.

Будь-який досвідчений адвокат в кримінальній справі скаже Вам, що йти до суду без адвоката - все рівно, що ходити по замінованому полю без сапера, а тим більше, якщо це апеляційний суд.

Одна з основних спеціалізацій нашої юридичної компанії - це кримінальне право, захист інтересів клієнта в судах різних інстанцій (суд першої інстанції, апеляційний суд, касаційний суд) - основа нашої юридичної діяльності.

Наші адвокати мають великий позитивний досвід ведення кримінальних справ в апеляційному суді.

Отже, згідно законодавства України, наші адвокати підготують та подадуть апеляційну скаргу протягом 15 діб з моменту проголошення вироку судом першої інстанції.

Складання апеляційної скарги потребує високої кваліфікації адвоката, адже апеляційна скарга повинна бути добре мотивованою, а для цього необхідне добре володіння нормами матеріального права, знання постанов Пленуму Верховного Суду України, судової практики, а також мати великий досвід у веденні справ в апеляційному суді.

При складанні адвокатом апеляційної скарги до апеляційного суду важливим є обізнаність захисника з тим, які обставини кримінальної справи ведуть до зміни вироку, а які - до його скасування.

Та скласти апеляційну скаргу та подати її досуду - це лише половина справи. Під час судового засідання дуже важливою є присутність досвідченого адвоката, який зможе вчасно та правильно відреагувати на аргументи опонентів, довести правоту своєї позиції та хибність позиції іншої сторони. Без досвіду та знання законодавства Ви не зможете ефективно захистити себе як в апеляційному суді, так і в суді будь-якої іншої інстанції.

Тому, якщо у Вас виникли складні життєві обставини, пов'язані з кримінальним законодавством, не зволікайте, звертайтесь до адвоката по кримінальних справах для ведення справи в суді, особливо, якщо справа дійшла до апеляційного суду.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Досвідчений адвокат в галузі кримінального права пропонує юридичні послуги та консультації з представлення інтересів клієнта в апеляційному суді по кримінальних справах (ведення справи в апеляційному суді), складання апеляційної скарги, апеляції
Ключові слова юридичної фірми: Кримінальна справа, адвокат, апеляційний суд, апеляційна скарга, апеляція

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ