Представництво в апеляційному господарському суді, адвокат, юрист в апеліційному господарському суді
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Види юридичних послуг :: Адвокат по господарських справах (господарські спори) :: Представництво в апеляційному господарському суді

Представництво в апеляційному господарському суді

Після закінчення десятиденного строку з дня прийняття рішення Господарським судом першої інстанції воно набирає законної сили.

В десятиденний термін учаснико господарського процесу можуть оскаржити рішення Господарського суду першої інстанції в апеляційному господарському суді.

Адвокати нашої юридичної компанії нададуть юридичну допомогу в господарському процесі, адже це один з приорітетних напрямків нашої діяльності. Великий позитивний досвід у веденні господарських справ в судах різних інстанцій, в тому числі і в апеляційному господарському суді, дає змогу надавати судупояснення, доводи та міркування, які сприяють вирішенню господарського спору на Вашу користь.

Наші адвокати з господарського права випрацюють та реалізують найкращу тактику та стратегію поВашій справі, що забезпечить найбажаніший результат.

Не зволікайте, звертайтесь до професіоналів!

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Адвокат по господарських спорах надасть юридичні послуги по представництву інтересів в апеляційному господарському суді. Подання апеляції до апеляційного господарського суду.
Ключові слова юридичної фірми: Адвокат, апеляційний господарський суд, апеляція, апеляційна скарга, господарський процес, господарська справа

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ