Vnedrenye-MSFO-dlya-ykr-predpriyatei
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Парламент погодився з впровадженням МСФЗ для українських підприємств

Парламент погодився з впровадженням МСФЗ для українських підприємств

Верховна Рада прийняла зміни до Закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі - Закон про бухоблік), яким передбачається застосування міжнародних стандартів фінансової звітності (документів, встановлених Радою з міжнародних стандартів бухобліку,якими визначається порядок складання фінзвітності),якщо вони не суперечать Закону про бухоблік і офіційно опубліковані на веб-сайті Мінфіну.

 Для публічних акціонерних товариств, банків і страховиків передбачено складання фінансової (і консолідованої фінансової) звітності за міжнародними стандартами в обов'язковому порядку.Те ж саме стосуватиметься підприємств, що займаються певними (затверджуються КМУ) видами господарської діяльності.

Інші підприємства будуть визначати самі (за погодженням з власником або уповноваженим ним органом), наскільки їм доцільно використовувати у звітності міжнародні стандарти.

Також передбачається опублікування публічними АТ, підприємствами - емітентами іпотечних облігацій, іпотечних сертифікатів, облігацій підприємств та фондів операцій з нерухомістю, а також професійними учасниками фондового ринку, банками,страховиками та іншими фінустановами підтвердженої аудитором річної фінансової звітності не пізніше 30 квітня наступного за звітним року (за нині діючим нормам звітність повинна публікуватися в термін до 1 червня).

 Прийняття цього Закону спрямовано на поліпшення інвестиційного клімату, підвищення довіри до українських підприємств з боку іноземних інвесторів.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Vnedrenye-MSFO-dlya-ykr-predpriyatei
Ключові слова юридичної фірми: Vnedrenye-MSFO-dlya-ykr-predpriyatei

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ