Держфінпослуг має намір розширити вимоги до аудиторських висновків
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Бізнес новини :: Держфінпослуг має намір розширити вимоги до аудиторських висновків

Держфінпослуг має намір розширити вимоги до аудиторських висновків

Держкомісія з регулювання ринків фінансових послуг України має намір розширити вимоги до аудиторських висновків, що представляються в комісію при розкритті інформації фінансовими установами.

Відповідний проект розпорядження "Про затвердження Положення по підготовці аудиторських висновків,представляються в Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України при розкритті інформації фінансовими установами "оприлюднено на веб-сайті Держфінпослуг.

Згідно з пояснювальною запискою до проекту, метою документа є забезпечення єдиного підходу до складання аудиторського висновку щодо фінансової звітності та річних звітних даних фінансових установ,які відповідно до законодавства складають,оприлюднять і подають фінансову звітність в Держфінпослуг.

Відповідно до проекту,аудиторський висновок в окремому розділі відразу за додатковими відомостями повинно містити професійне судження аудитора щодо: можливості (неможливості) фінустанови безперервно здійснювати свою діяльність в майбутньому;адекватності (неадекватності) форми бухгалтерського обліку фінустанови особливостям і масштабам її діяльності, організаційну структуру;відповідності (невідповідності) організації бухгалтерського обліку вимогам законодавства України про бухгалтерський облік та фінансову звітність.

Крім того, аудитор у висновку повинен вказати адекватність (неадекватність) заходів внутрішнього контролю, введених керівництвом фінустанови;відповідність (невідповідність) діяльності фінустанови законодавчим вимогам в цілому і виконання вимог за розміром власного капіталу зокрема.

Також аудитор повинен вказати професійний висновок щодо політики розміщення страхових резервів (обережне, ризиковане, є занадто ризикованою тощо);достатності активів законодавчо визначених категорій для представлення коштів страхових резервів протягом звітного періоду;дотримання (недотримання) прийнятої облікової політики щодо формування та оцінки резервів, обліку активів протягом звітного періоду;динаміки зміни питомої ваги простроченої кредиторської та дебіторської заборгованості по страхових і перестрахувальними зобов'язаннями протягом звітного періоду (позитивна, негативна, без змін);негативного впливу суттєвих операцій з активами на дотримання страховиком вимог до платоспроможності та розміщення страхових резервів;перевищення вартості чистих активів страховика над зареєстрованим розміром статутного фонду за станом на кінець звітного періоду.

За матеріалами: http://bin.com.ua/

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Держкомісія з регулювання ринків фінансових послуг України має намір розширити вимоги до аудиторських висновків, що представляються в комісію при розкритті інформації фінансовими установами.
Ключові слова юридичної фірми: Держфінпослуг має намір розширити вимоги до аудиторських висновків

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ