Кредити на завершення будівництва об'єктів з високим ступенем готовності. План взаємодії банків та забудовників.
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Бізнес новини :: Кредити на завершення будівництва об'єктів з високим ступенем готовності. План взаємодії банків та забудовників.

Кредити на завершення будівництва об'єктів з високим ступенем готовності. План взаємодії банків та забудовників.

В 5-денний термін компанії-забудовники повинні подати заявки банкаам на кредити для фінансування незавершених 34 об'єктів з високим ступенем готовності. Протягом двох тижнів банки повинні ці заявки та прийнятти рішення про можливість кредитування завершення будівництва цих об'єктів. Мінрегіонбуд повинен забезпечити координацію роботи забудовників та банків та поінформувати Мінекономіки про стан справ з банківським фінансуванням незавершеного будівництва.

Нацбанк повинен переглянути питання представлення рефінансуванням банкам, котрі надаватимуть кредити на завершення недобудованих об'єктів з високою ступінню готовності.

Загалом на добудову незавершених об'єктів з високою ступінню готовності планується виділити 537 млн. грн. Проте фінансування незавершеного будівництва це поки що лише наміри. Для недержавних будівельних компаній проблемою є питання застави. Був запропонований варіант брати в якості застави майнові права на квартири.

Під які проценти будуть видаватися кредити на завершення недобудованих об'єктів з високою ступінню готовності поки що невідомо, проте забудовники сподіваються на пільгові кредити під 14%, а не під нинішні 27-28%.

За матеріалами: http://biz.liga.net/news/E1006262.html

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Кредити на завершення будівництва об'єктів з високим ступенем готовності. План взаємодії банків та забудовників.
Ключові слова юридичної фірми: Кредити на завершення будівництва об'єктів з високим ступенем готовності. План взаємодії банків та забудовників.

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ