Адвокат по господарських справах Київ. Господарські справи. Господарські спори
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Види юридичних послуг :: Адвокат по господарських справах (господарські спори)

Адвокат по господарських справах (господарські спори)

Відповідно до статті 1 Господарського процесуального кодексу України підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності, мають право звертатися до господарського суду", а у випадках, передбачених законодавчими актами України, до господарського суду мають право також звертатися державні та інші органи, фізичні особи, що не є суб'єктами підприємницької діяльності.

Господарські суди вирішують дисить широке коли питань, тому, якщо у Вас виникли проблеми, краще звернутись до досвідчених адвокатів по господарських справах (спорах).

Господарські адвокати нашої адвокатської компанії нададуть юридичну допомогу у наступних видах господарських спрорів (господарських справ), пов'язаних з:

 • зміною умов або розірванням договорів;
 • невиконанням або неналежним виконанням зобов'язань;
 • визнанням права власності;
 • захистом порушених прав власника;
 • відшкодуванням збитків;
 • витребуванням майна з чужого незаконного володіння;
 • визнанням недійсними (повністю або частково) актів державних і інших органів, які не відповідають законам і нормативним правовим актам і що порушують права і законні інтереси організацій і громадян.


Наші адвокати по господарсьх справах  (господарських спорах) надають наступні види послуг:

 • складання та аналіз договорів;
 • представництво інтересів клієнта в судах різних інстанцій;
 • складання позовів до господарських судів, скарг, клопотань, заяв, апеляцій тощо;
 • досудове врегулювання господарських спорів;
 • усна та письмова юридична консультація адвоката.


Одним з основних напрямків діяльності наших адвокатів у господарських справах (господарських спорах) є представництво інтересів клієнтів у господарських судах. Адвокати нашої юридичної компанії мають великий досвід представництва в господарьких справах та забезпечують конфіденційність при співробітництві, що забезпечує успішний та ефективний захист Ваших інтересів у господарських спорах.

Обирайте надійного партнера, який забезпечить юридичну безпеку Вашого бізнесу.


Участь адвоката у господарському суді

При розгляді господарського позову господарським судом дуже важливою є участь адвоката. Адвокат по господарських справах (спорах) детально проаналізує Вашу ситуацію, складе господарський позов та представлятиме Ваші інтереси в господарському суді.

Представництво в апеляційному господарському суді

В десятиденний термін учаснико господарського процесу можуть оскаржити рішення Господарського суду першої інстанції в апеляційному господарському суді.

Абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування є дуже важливим для ведення господарської діяльності, адже воно зменшує фінансові та комерційні ризики - досвідчені юристи допоможуть прийняти правильне правове рішення, відстоюватимуть Ваші інтереси в процесі Вашої господарської діяльності.

Складання та аудит договорів

Наша юридична фірма пропонує свої послуги зі складання та аудиту договорів.

Складання договору - дуже відповідальний процес, адже будь-яка неточність, будь-яке упущення можуть призвести до матеріальних втрат.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Адвокат по господарських справах в Києві, представництво в господарському суді, участь адвоката в господарських судах, складання договорів, складання позовних заяв до господарського суду. Господарські справи, господарські спори
Ключові слова юридичної фірми: Адвокат по господарських справах, Київ, господарський суд, господарські спори, позовна заява, позов, апеляція, суд, господарські справи

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ