Реєстрація (створення) фірми, підприємства, реєстрація юридичної особи, реєстрація ТОВ, реєстрація СПД
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Види юридичних послуг :: Реєстрація фірми, підприємства (юридичної особи), ТОВ, СПД

Реєстрація фірми, підприємства (юридичної особи), ТОВ, СПД

Реєстрація підприємства – сукупність дій, спрямованих на створення суб’єкта господарювання будь-якої організаційно-правової форми та/або їх структурних підрозділів “під ключ”, а саме з моменту підготовки установчих документів і до моменту початку роботи.

Вирішили заснувати власну справу (відкрити підприємство, оганізувати фірму)? Для здійснення будь-якої господарської діяльності, як комерційної (підприємництво) так і некомерційною необхідно отримати статус суб'єкта господарювання, тобто здійснити реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

Процес реєстрації підприємства, фірми починається з аналізу ситуації і вибору організаційно-правової форми, яка оптимально підходить для вашої діяльності, а також системи оподаткування. Вибір організаційно-правової форми залежить від цілей і намірів засновників підприємства, а також у ряді випадків передбачений законодавством.

Найбільш популярними в Україні є такі види організації бізнесу як Товариство з обмеженою відповідальністю (юридична особа, ТОВ) і фізична особа - підприємець, але у зв'язку з великою кількістю чинників що впливають на раціональність вибору тієї або іншої організаційно-правової форми найбільш прийнятний варіант радимо вибрати за допомогою юриста нашої компанії.

Наша юридична компанія надає комплекс послуг з державної реєстрації юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми, форми власності і підпорядкування, а також фізичних осіб - підприємців.

Досвід юристів нашої компанії, співпраця з державними структурами, уважність до побажань кожного клієнта роблять нашу роботу бездоганною, а досягнення мети - гарантованим.

Отже, якщо Вам потрібна:

  • реєстрація підприємства,
  • реєстрація фірми,
  • реєстрація компанії,
  • реєстрація ТОВ,
  • реєстрація юридичної особи,
  • реєстрація фізичної особи-підприємця

Ві звернулись за правильною адресою, все це та багато іншого зроблять досвідчені юристи нашої юридичної компанії.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Адвокат, юрист надасть допомогу по реєстрації фірми, підприємства (юридичної особи), ТОВ, СПД. Реєстраці ТОВ, фірми, юридичної особи, СПД в короткий термін
Ключові слова юридичної фірми: Реєстрація, фірма, підприємство, юридична особа, ТОВ, СПД, послуги юриста, послуги адвоката, швидка реєстрація фірми, юридичної особи, ТОВ, СПД, ПП

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ