Позовна заява про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Зразки документів :: Позовна заява про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням

Позовна заява про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням

                                                 До _________районного суду м. Києва

                                                 Позивач:
                                                 Місце проживання:
                                                 Засоби зв’язку:
 
                                                 Відповідач:
                                                 Останнє відоме місце проживання:
                                                 Засоби зв’язку:

                                                 Третя особа:
                                                 Останнє відоме місце проживання:
                                                 Засоби зв’язку:

                                    ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням
Мені, _____, моєму дідусеві _____ (далі - відповідачу) та моїй матері _____ (далі - третя особа) належала квартира № ___в буд. ___ по вул. _____ в м. Києві (далі - спірна квартира) згідно свідоцтва про право власності на житло від _____ р., виданого Державним комунальним управлінням житлового господарства _____ району м. Києва, копія якого додається до позовної заяви (додаток № ___), в рівних частках, тобто по ___ спірної квартири кожному.

Відповідач подарував мені свою частку спірної квартири, а саме ___ квартири на підставі договору дарування частини квартири, зареєстрованого в реєстрі за № ___від _____ р., копія якого додається до позовної заяви (додаток № ___). 

Після цього приблизно в жовтні _____ р. відповідач поїхав на постійне місце проживання в _____, але точне місце проживання його я не знаю.

З того часу і по теперішній час відповідач у спірній квартирі не проживає, що підтверджується актом Житлово-експлуатаційної контори № ___ від ___ р., копія якого додається до позовної заяви (додаток № ___).

Крім цього відповідач не оплачує плату за користування жилим приміщенням і комунальні послуги, незважаючи на те, що відповідні квитанції виписані на його ім’я, оскільки він є власником особового рахунку. Зазначені витрати несу я, а кошти на це мені надає мій батько _____.

Місце проживання третьої особи на даний час також не відомо, оскільки вона розшукується для стягнення аліментів на мою користь з _____ р., що підтверджується довідкою Державної виконавчої служби _____ району м. Києва від _____ р., копія якої додається до позовної заяви (додаток № __).

Оскільки рішення по справі може вплинути на права та обов’язки третьої особи, а саме збільшити її тягар щодо утримання спірної квартири, її необхідно залучити до участі у справі в якості третьої особи у відповідності до ст.ст. 35-36 Цивільного процесуального кодексу України. 
На даний час у спірній квартирі за реєстровано троє осіб: я, відповідач та третя особа, що підтверджується довідкою форми № 3, виданою з Житлово-експлуатаційною конторою, копія якої додається до позовної заяви (додаток № __). 

Згідно ст. 71 ч. 1 Житлового кодексу УРСР при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї за ними зберігається жиле приміщення лише протягом шести місяців, а згідно ст. 72 цього кодексу визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені строки, провадиться в судовому порядку.

Ст. 383 Цивільного кодексу України передбачено, що власник квартири має право використовувати помешкання для власного проживання та проживання членів своєї сім'ї.
Ст. 3 Сімейного кодексу України визнає сім'ю спільне проживання осіб, що пов'язані спільним побутом та мають взаємні права та обов'язки.

Таким чином, оскільки відповідач у спірній квартири не проживає більше шести місяців, не оплачує плату за користування жилим приміщенням і комунальні послуги, не несе інших витрат по утриманню спірної квартири та не приймає участь у спільному побуті, не є членом моєї сім’ї, він вважається таким, що втратив право користування нею.

Отримання такого рішення необхідне для зняття відповідача з реєстрації у відповідності до ст. 7 ч. 1 Закону України „Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” від 11.12.2003 р. N 1382-IV.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 71 ч. 1, 72 Житлового кодексу УРСР та ст. ст.ст. 3, 15, 16, 34-36, 110, 118-119 Цивільного процесуального кодексу України, - 
 
                         ПРОШУ:

1. Визнати _____ таким, що втратив право користування квартирою № ___в буд. ____по вул. _____ в м. Києві.

Додатки:

1. Квитанція про сплату державного мита.
2. Квитанція про сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
3.

„____” _____ 2009 р.

Позивач _____

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Позовна заява про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням
Ключові слова юридичної фірми: Позовна заява про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ