Адвокат з банківського парва, адвокат з  фінансового права, Київ
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Види юридичних послуг :: Адвокат з банківського та фінансового права

Адвокат з банківського та фінансового права

  Адвокати та юристи нашої адвокатської фірми надають висококваліфіковані юридичні послуги та консультації в галузі фінансів та банківського права. Традиційно наші спеціалісти супроводжують проекти та угоди клієнтів пов‘язані з інвестуванням та фінансуванням, займами та кредитними угодами з резидентами та нерезидентами.

     Наші податкові консультанти надають консультації клієнтам - отримувачам кредитів та фінансовим установам щодо фінансування проектів, супроводжують виконання таких проектів.

     Окремо слід вирізнити практику нашої юридичної компанії в проектах фінансування нерухомості та будівництва, а також придбання земельних ділянок та майнових комплексів.

     Адвокати компанії ведуть справи та здійснюють представництво інтересів клієнтів в судах з питань банківського права та фінансів.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Адвокат з банківського парва, адвокат з фінансового права, Київ, Повернення кредиту адвокат, адвокат повернення депозиту
Ключові слова юридичної фірми: Адвокат з банківського парва, адвокат з фінансового права, Київ, Повернення кредиту адвокат, адвокат повернення депозиту

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ