Адвокат по сімейних справах, сімейний адвокат, Київ
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Види юридичних послуг :: Адвокат по сімейних справах

Адвокат по сімейних справах

  Шлюб – основне поняття сімейного права. Саме зі вступу у шлюб починає людина cтворення своєї власної сім’ї.

     Одним із основних понять сімейного права є шлюб. Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. Проживання однією сім’єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов’язків подружжя.

     Адвокатська практика підтверджує цей вислів.

     На жаль, дуже багатьом сім’ям доводиться зіштовхуватися з такими неприємними ситуаціями як розлучення, розподіл майна, позбавлення батьківських прав.

     В нашай юридичній компанії працюють Адвокати та Юристи, які є фахівцями з Сімейного права та мають багатий досвід успішного вирішення складних юридичних проблем, пов’язаних з Сімейним правом.

     Основні види юридичних послуг:
 

     1. розірвання шлюбу (розлучення).

     Розірвання шлюбу в судовому порядку (розлучення) – складна судова процедура, що потребує індивідуального підходу до кожного клієнта, часто є єдиним способом покінчити з невдалими стосунками.

     Судова процедура розірвання шлюбу завжди пов’язана зі значним стресом для всіх учасників процесу, та без професійної юридичної допомоги вона може затягнутися на тривалий час.      

     Адвокати нашої юридичної компанії, які спеціалізуються на сімейному праві, добре знають всі особливості судової процедури розірвання шлюбу, та кожен рік проводять багато складних судових процесів, пов’язаних з розірванням шлюбу, в яких інший член подружжя не бажає давати згоду на розлучення. В таких процесах наші Адвокати досягають максимально швидкого результату в інтересах своїх клієнтів.    

     2. поділ спільного майна подружжя.

     Поділ спільного майна подружжя в суді - одна з найскладніших процедур в Сімейному праві, яка вимагає високої кваліфікації адвоката, який її проводить, та абсолютно нового підходу до кожного окремого випадку. 

     Більшість розлучень рано чи пізно закінчуються конфліктом про поділ спільного сумісного майна, нажитого за час шлюбу. Без кваліфікованої юридичної підтримки та допомоги відстояти свої майнові права дуже складно.

      Зазвичай предметом спору у справах про поділ спільного сумісного майна подружжя виступає квартира, або інші нажиті за час шлюбу об’єкти нерухомого майна, і тому відповідальність, яка покладається на адвоката, який бере участь у такому судовому процесі значна, що добре розуміють Адвокати нашого Бюро.

     Успішним завершенням судового процесу у справах про поділ спільного сумісного майна подружжя є такий результат, при якому наш клієнт зберігає за собою максимальний можливий об’єм майна.  Українське сімейне законодавство передбачає багато можливостей збільшення об’єму майна на користь одного із членів подружжя, але реалізація таких можливостей завжди залежить від кваліфікації та досвіду Адвоката, який проводить такий процес.

     Окрім судових процесів про поділ спільного сумісного майна подружжя, предметом яких виступало один або декілька об’єктів нерухомості, Адвокати нашої компанії брали участь і у процесах зі значним об’ємом майна, яке підлягало поділу. Під час таких процесів поділу підлягали підприємства, акції та велика кількість нерухомості. Такі судові процеси, успішно вирішені Адвокатами нашої компанії, дали можливість набути репутацію та набратися особливого досвіду, який ми бюро використовуємо для успішного вирішення проблем клієнтів зараз.

     Якщо Вам необхідна професійна юридична допомога у складній процедурі поділу спільного сумісного майна подружжя, звертайтеся до нашої адвокатської компанії, і Ви отримаєте професійну допомогу, завдяки якій Ви позитивно вирішите свої проблеми.

     3. шлюбний договір (шлюбний контракт).

     Шлюбні договори (контракти) - це світова практика, яка часто допомагає уникнути складної та дорогої процедури поділу спільного сумісного майна подружжя. Але, нажаль, в Україні використання  цього ефективного інструменту попередження конфлікту між подружжям з приводу спільно нажитого майна використовується дуже рідко, що в першу чергу викликано необізнаністю людей про його вигоди та механізм дії.

     Саме через значний досвід участі у складних процедурах поділу спільного майна подружжя, яке не уклало шлюбний контракт, ми радимо всім нашим клієнтам укладати такий Шлюбний договір, який допоможе їм уникнути складної та дуже стресової процедури поділу спільного сумісного майна подружжя, що зазвичай є невигідним жодному з членів подружжя.

     За довгі роки інтенсивної практики участі у складних сімейних спорах, а також після комплексного дослідження українського та світового законодавства й досвіду, Юристи та Адвокати нашої юридичної компанії розробили особливий шлюбний договір, який враховує всі сфери майнових відносин подружжя та попереджує майже всі можливі майнові конфлікти між подружжям. Такий шлюбний договір зажди індивідуально доробляється та вдосконалюється під кожного конкретного клієнта, щоб врахувати його інтереси та побажання.

     4. Усиновлення.

     Усиновлення дітей в Україні - це надзвичайно складний процес, в якому для досягнення бажаного результату, а саме отримання нового члена своєї родини, людина повинна зробити низку складних юридично значимих дій. Без професійної юридичної допомоги та належного супроводу таких дій, дуже важко отримати бажаний результат. Особливу складність представляють собою процеси усиновлення дитини з українським громадянством іноземними громадянами.  

     Наша юридична компанія має значний досвід в юридичному супроводі процедури усиновлення найвищого рівня складності, і завжди досягала бажаного результату для клієнта. Якщо Вам необхідна юридична допомога в складному процесі усиновлення, звертайтеся до адвокатів нашої компанії, і Вам буде надано весь спектр послуг, щоб Ви змогли досягнути бажаного результату.

 

     Застереження: наша адвокатська фірма не займається посередницькою діяльністю в процесі усиновлення та надає тільки професійну юридичну допомогу, пов’язану з законною процедурою усиновлення.

     5. Аліментні спори (виплати аліментів).

     Аліментні спори складають значну частину спорів в Сімейному праві, і це пов’язано з неоднозначністю законодавчого регулювання аліментних правовідносин. Тому в аліментних спорах майже все вирішує кваліфікація Адвоката або Юриста, який проводить таку судову процедуру в інтересах свого клієнта. Адвокати та Юристи нашої юридичної компанії, часто беруть участь в аліментних спорах і знають всі особливості та нюанси таких справ, що дозволяє нашим спеціалістам досягати максимально швидкого та позитивного результату в інтересах клієнта. 

     Якщо Ваші аліментні права були порушені, та Ви хочете захисти їх, звертайтесь до нашої компанії, і Ви отримаєте найвищий рівень юридичної допомоги від спеціалістів, які досконало володіють навичками проведення аліментних спорів.


Адвокат для позлучення, адвокат по сімейних справах. Поділ майна при розлученні

Адвокат по спадковим справам (адвокат по спадщині)

Якщо у Вас виникла необхідність звернутися до адвоката по спадщині, зателефонуйте до нас, коротко опишіть суть Вашого питання, та домовтесь про зустріч з адвокатом у зручний для Вас час.

Розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу - дуже важка з емоційної точки зору процедура, яка часто затягується, коли виникає необхідність в поділі спільно нажитого майна. Без допомоги адвоката розірвання шлюбу може затягнутися в часі, пстійно тримаючи в нервовій напрузі та не даючи розпочати нове життя.

Стягнення аліментів

Згідно із законодавством України, після розірвання шлюбу, той із батьків, з ким не проживає дитина, повинен сплачувати аліменти на дитину. Як свідчить практика, колишньому подружжю вкрай рідко вдається досягти домовленості про сплату аліментів, про їх суму.

Розподіл майна подружжя

Під час розірвання шлюбу дуже гостро постає питання про розподіл майна подружжя. Як правило, за час перебування у шлюбі подружжя має спільно нажите майно - від побутових приладів до нерухомості. Розподіл майна подружжя - це дуже складний процес для обох зі сторін.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Адвокат по сімейних справах, сімейний адвокат, Київ, адвокат по розлученнях, адвокат поділ майна, адвокат шлюбний договір, адвокат аліменти
Ключові слова юридичної фірми: Адвокат по сімейних справах, сімейний адвокат, Київ, адвокат по розлученнях, адвокат поділ майна, адвокат шлюбний договір, адвокат аліменти

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ