Правозахисники стверджують, що міліцейське свавілля відбувається кожні 40 секунд
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Правозахисники стверджують, що міліцейське свавілля відбувається кожні 40 секунд

Правозахисники стверджують, що міліцейське свавілля відбувається кожні 40 секунд

Кожні 40 секунд в Україні відбувається акт незаконного насильства в міліції.

Такими є результати соціологічного дослідження проведене Харківським інститутом соціологічних досліджень спільно з Харківською правозахисною групою. В ефірі Радіо Свобода дані оприлюднив координатор програм Харківської правозахисної групи Андрій Діденко.

За словами правозахисника, дослідження враховує лише акти насильства, які чиняться безпосередньо в органах внутрішніх справ.

«Ми не говоримо про місця позбавлення волі, тому що там ці порушення мають латентний характер, і неможливо дослідити і з’ясувати наскільки це серйозно», – розповів в ефірі Радіо Свобода координатор програм Харківської правозахисної групи Андрій Діденко.

Нагадаємо, у січні двічі за півмісяця з вікна Лозівського міського відділення міліції Харківської області викинулися двоє людей. 39-річний житель Лозової Ласло Коломпаров, який 9 січня був госпіталізований після падіння з вікна 4 поверху будинку Лозівського міського управління міліції, помер у ніч із 14 на 15 січня в Лозівській центральній районній лікарні. 22 січня госпіталізовано в результаті падіння з вікна Лозівського міського відділення міліції 36-річна жінка.

Джерело: http://tyzhden.ua/

Адвокат по кримінальних справах

Якщо у Вас виникла складна життєва ситуація пов'язана з кримінальною справою, не зволікайте, якнайшвидше зверніться за допомогою до досвідченого адвоката по кримінальних справах. Чим раніше Ви звернетесь до адвоката в кримінальному процесі, тим менше помилок буде допущено і тим кращим для Вас буде результат справи.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Нагадаємо, у січні двічі за півмісяця з вікна Лозівського міського відділення міліції Харківської області викинулися двоє людей.
Ключові слова юридичної фірми: Правозахисники стверджують, що міліцейське свавілля відбувається кожні 40 секунд

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ