Судам радять саджати менше людей
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Судам радять саджати менше людей

Судам радять саджати менше людей

На сьогодні в Україні кількість осіб, які перебувають у слідчих ізоляторах, невиправдано велика.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова Ради суддів загальних судів Павло Гвоздик.

"Ми сьогодні повинні сказати відверто, що в Україні значна кількість осіб, яки вчинили злочини знаходяться під вартою. Ця кількість на сьогодні не виправдано велика, що призводить до погіршення умов утримання цих осіб і прошення їхніх прав", - зазначив він.

За словами Гвоздика, це є предметом постійної уваги Європейського суду з прав людини.

"Відповідно і суди повинні орієнтуватися, що далеко не кожна особа повинна бути взята під варту", - вважає він.

Голова Ради суддів зазначив, що у розвинутому суспільстві в багатьох випадках в якості запобіжного заходу обирається застава, тобто матеріальні гарантії того, що людина буде являтися до суду.

"У нас, на жаль, ще за радянської доби іншої цінності, окрім особистої свободи, в людей не було, тому основним запобіжним заходом у нас було утримання під вартою. Але сьогодні від цього треба відмовитись – це світова практика, ми намагаємось цю кількість зменшити", – додав Гвоздик.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Дивіться також:

Адвокат по кримінальних справах

Якщо у Вас виникла складна життєва ситуація пов'язана з кримінальною справою, не зволікайте, якнайшвидше зверніться за допомогою до досвідченого адвоката по кримінальних справах. Чим раніше Ви звернетесь до адвоката в кримінальному процесі, тим менше помилок буде допущено і тим кращим для Вас буде результат справи.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Ми сьогодні повинні сказати відверто, що в Україні значна кількість осіб, яки вчинили злочини знаходяться під вартою. Ця кількість на сьогодні не виправдано велика, що призводить до погіршення умов утримання цих осіб і прошення їхніх прав
Ключові слова юридичної фірми: Судам радять саджати менше людей

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ