На Київщині судитимуть злочинну групу, яка викрала 3,5 т радіоактивних відходів
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: На Київщині судитимуть злочинну групу, яка викрала 3,5 т радіоактивних відходів

На Київщині судитимуть злочинну групу, яка викрала 3,5 т радіоактивних відходів

На Київщині до суду направлено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.28, ч.3 ст.262, ч.3 ст.265, ч.4 ст.267-1 (викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем, незаконне поводження з радіоактивними матеріалами й порушення правил поводження з вибуховими, легкозаймистими та їдкими речовинами або радіоактивними матеріалами) КК України відносно організованої злочинної групи в складі трьох громадян.

За повідомленням прес-служби МВС України, вони на території зони відчуження Чорнобильської АЕС з пункту захоронення радіоактивних відходів Державного спеціалізованого підприємства викрали майже 3,5 тонн металевих труб.

Джерело: http://ruporzt.com.ua/

Дивіться також:

Адвокат по кримінальних справах

Якщо у Вас виникла складна життєва ситуація пов'язана з кримінальною справою, не зволікайте, якнайшвидше зверніться за допомогою до досвідченого адвоката по кримінальних справах. Чим раніше Ви звернетесь до адвоката в кримінальному процесі, тим менше помилок буде допущено і тим кращим для Вас буде результат справи.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: За повідомленням прес-служби МВС України, вони на території зони відчуження Чорнобильської АЕС з пункту захоронення радіоактивних відходів Державного спеціалізованого підприємства викрали майже 3,5 тонн металевих труб.
Ключові слова юридичної фірми: На Київщині судитимуть злочинну групу, яка викрала 3,5 т радіоактивних відходів

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ