Судовий процес над Тимошенко призведе до знищення судової системи
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Судовий процес над Тимошенко призведе до знищення судової системи

Судовий процес над Тимошенко призведе до знищення судової системи

Судовий процес над екс-міністром України Юлією Тимошенко призведе до знищення системи правосуддя і падіння довіри громадян до судової системи.

Такі результати експертного опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва презентувала директор Фонду Ірина Бекешкіна на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

Зокрема, за її словами 35 з 52 експертів, що брали участь в опитуванні впевнені, що такий процес є загрозою для судовій системі країни.

«16 експертів впевнені, що процес не буде мати істотних наслідків для системи правосуддя, і лише один експерт вважає, що процес зміцнить систему правосуддя в Україні», - сказала вона.

Більшість експертів також вважають, що внаслідок кримінального переслідування Ю. Тимошенко в Україні посиляться авторитарні тенденції в суспільстві і погіршиться міжнародний рейтинг країни.

Опитування було проведено з 6 по 11 липня 2011 року. Всього було опитано 52 експерти.

Джерело: http://www.golosua.com/

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Судовий процес над Тимошенко призведе до знищення судової системи
Ключові слова юридичної фірми: Судовий процес над Тимошенко призведе до знищення судової системи

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ