Кримінальні справи проти Тимошенко і Луценко закриють до осені
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Кримінальні справи проти Тимошенко і Луценко закриють до осені

Кримінальні справи проти Тимошенко і Луценко закриють до осені

Кримінальні справи щодо екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко доведуть до логічного кінця до початку осені.

Про це заявив політолог, президент Аналітичного центру «Відкрита політика» Ігор Жданов, на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, процес розгляду кримінальних справ Луценко і Тимошенко влада спробує розглянути якомога швидше, до кінця літа.

«Справа в тому, що якщо будуть винесені вироки до кінця літа, то не варто очікувати численних акцій протесту, а в разі затягування кримінального процесу до осені, масові акції будуть набагато масштабнішими, чого і боїться влада», - сказав він.

На думку експерта, головна інтрига полягає в тому, чи дадуть Юлії Тимошенко умовний строк, або реально посадять.

«Швидше за все, основна мета влади дати Тимошенко умовно, щоб усунути її від можливості брати участь у виборах 2012. Таким чином, влада здійснює зачистку основних конкурентів», - підсумував експерт.

Джерело: http://www.golosua.com/

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Кримінальні справи проти Тимошенко і Луценко закриють до осені
Ключові слова юридичної фірми: Кримінальні справи проти Тимошенко і Луценко закриють до осені

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ