Як вінницький суддя 40 гектарів у Броварах донецьким роздав
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Як вінницький суддя 40 гектарів у Броварах донецьким роздав

Як вінницький суддя 40 гектарів у Броварах донецьким роздав

Історія із "дерибаном" землі у Броварському районі Київщини гучно прогриміла на Вінниччині.

 І все тому, що стирчали у тій історії вуха двох вінницьких суддів, які й розглядали спори на право власності на земельні ділянки аж на Київщині. Тоді у прокуратурі області побачили порушення підслідності і взялись розбиратись: навіщо вінницькі судді взялись за ці справи і хто насправді за цим стоїть. Нагадаємо, у вересні 2010 року у прокуратурі Вінницької області повідомили, що чотири рішення щодо земельних ділянок у Броварах ухвалено головою одного з районних вінницьких судів, ще близько 20 рішень прийнято у Тульчинському районному суді.
Наразі по "роздачі" землі у Броварському районі Київської області за матеріалами Служби безпеки України Генеральною прокуратурою порушено кримінальну справу. Суддя, який нині опинився під слідством, у 2008-му році проходив по справі "замаху на самого себе". Тоді ж у суді, де він головував, сталася пожежа.
Торік, коли сплила ця історія з "роздачею" землі у Броварах і участю у ній вінницьких суддів, багато хто голову ламав: як? Тепер в офіційному повідомленні СБУ виклала свою версію подій.
"Голова Тульчинського районного суду Вінницької області грубо порушив норми матеріального і процесуального права та виніс неправосудне рішення про погашення фальшивих боргів на суму 30 млн. гривень, – повідомляється на офіційному сайті СБУ. – Він постановив стягнути борги земельними ділянками, розташованими у Броварському районі на Київщині. А ні суддя, а ні позивач не повідомили власників земельних паїв у Броварському районі про свої наміри. Зловмисники сфабрикували розписки про отримання власниками 20-ти земельних ділянок грошових позик. За змістом цих розписок донецький кредитор у 2008 році нібито позичив селянам суми від 1 до 3 млн. гривень з умовою повернення через місяць. Самі "позичальники" про такі маніпуляції не здогадувались. Про те, що вони були "злісними боржниками", і повинні розраховуватись своїми земельними паями, самі селяни дізнались, лише отримавши на руки рішення суду. Таким чином міфічний кредитор намагався привласнити 40 гектарів землі, а суддя допоміг йому у цьому, ухваливши неправосудне рішення. За матеріалами СБУ Генеральною прокуратурою України стосовно судді порушено кримінальну справу за ознаками складу злочинів, передбачених ч.2 ст.366 (службове підроблення) та ч.2 ст.375 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу України".
Збіг чи не збіг, але 6 липня прокуратурою Вінницької області оскаржено три незаконні рішення Тульчинського районного суду, датовані 24 травня 2008 року – про стягнення на земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею майже 3 га.

Джерело: http://misto.vn.ua

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Як вінницький суддя 40 гектарів у Броварах донецьким роздав
Ключові слова юридичної фірми: Як вінницький суддя 40 гектарів у Броварах донецьким роздав

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ