В.Янукович заветував закон про технічну інвентаризацію об'єктів нерухомості
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: В.Янукович заветував закон про технічну інвентаризацію об'єктів нерухомості

В.Янукович заветував закон про технічну інвентаризацію об'єктів нерухомості

КИЇВ. 8 липня. УНН. Президент України Віктор Янукович застосував право вето до Закону "Про облік і технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна", повідомили УНН в прес-службі Глави держави.

В.Янукович відповідно до частини другої статті 94 Конституції України повернув зі своїми пропозиціями для повторного розгляду Верховною Радою Закон України №3527-VI "Про облік і технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна".

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада прийняла Закон України "Про облік та технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, права на які підлягають державній реєстрації".

Відповідно до закону обліку та технічної інвентаризації підлягають будинки, будівлі, споруди всіх видів і їх комплекси, інженерні мережі, елементи благоустрою, захисні споруди цивільного захисту та цивільної оборони, мости і штучні споруди і т.д., будівництво яких завершено та які прийняті в експлуатацію в установленому порядку

Технічній інвентаризації підлягають також об'єкти нерухомого майна, не прийняті в експлуатацію, не завершені будівництвом, самовільно побудовані, безхазяйні об'єкти, об'єкти інженерної інфраструктури територіальних громад.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: В.Янукович заветував закон про технічну інвентаризацію об'єктів нерухомості
Ключові слова юридичної фірми: В.Янукович заветував закон про технічну інвентаризацію об'єктів нерухомості

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ