На Харківщині за вимагання хабара затримано високопосадовця
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: На Харківщині за вимагання хабара затримано високопосадовця

На Харківщині за вимагання хабара затримано високопосадовця

За інформацією Прес-центру СБ України, Службою безпеки України в Харківській області спільно з прокуратурою припинено протиправну діяльність посадової особи Управління Пенсійного фонду одного з районів м. Харкова, яка вимагала хабар від місцевого мешканця - інваліда та учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

У червні ц.р. до Управління СБУ звернувся мешканець Харкова, який повідомив, що заступник начальника одного з районних підрозділів Пенсійного фонду вимагає через посередника у нього гроші в сумі 162 тисячі гривень, які він повинен отримати як компенсацію за перерахунок пенсії. За цей хабар посадовець, використовуючи своє службове становище, обіцяла громадянину нарахувати підвищену пенсію та забезпечити її подальшу виплату.
5 липня ц.р. співробітники СБУ спільно з органами прокуратури затримали посадовця та його спільника «на гарячому» безпосередньо після одержання ними всієї обумовленої суми хабара.

За матеріалами СБУ прокуратурою Харківської області стосовно хабарника та його спільника порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання хабара в особливо великому розмірі за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Наразі посадовець затримана і поміщена до Ізолятору тимчасового утримання.

За вчинення такого злочину Кримінальний кодекс України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8-ми до 12-ти років з конфіскацією майна.

Джерело: http://ruporzt.com.ua/

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: На Харківщині за вимагання хабара затримано високопосадовця
Ключові слова юридичної фірми: На Харківщині за вимагання хабара затримано високопосадовця

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ