Шкіль буде судитись з МВС через заяву про визнання його винним у ДТП
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Шкіль буде судитись з МВС через заяву про визнання його винним у ДТП

Шкіль буде судитись з МВС через заяву про визнання його винним у ДТП

Народний депутат з фракції «БЮТ-Б» Андрій Шкіль в ефірі «5 каналу» заявив, що Міністерство внутрішніх справ не має права визнавати його винним у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди за його участі, що сталася 6 травня цього року, бо це прерогатива лише суду.

«Міністерство внутрішніх справ винесло мені вирок – сказало, що я винен у даному ДТП, хоча насправді, на здивування МВС, я розумію, що їх це дратує, але виносить рішення суд, а не яке жодне Міністерство внутрішніх справ. Суд своїм рішенням визначить хто винний», – заявив депутат.
 
Шкіль зазначив, що усі експертизи по даному ДТП  будуть готові лише наступного тижня, а тому не можна говорити навіть про завершення слідства. Разом з цим бютівець наголосив, що буде позиватись до суду на працівників МВС, які публічно заявили про його винуватість.
 
«Далі – незавершені експертизи. Результати експертиз будуть отриманні наступного тижня. То про яке навіть завершення слідства можна говорити – це викриття таємниці справи. Просто подзвонили і сказали – бігом, треба компромат, тому що нам по відео показали в яких незграбних ситуаціях члени Партії регіонів, що це треба якось розбавити негідниками з опозиції і тут працівники МВС висмоктали це із пальця, наражаючись на судовий позов. Вони його отримують: я гарантую, що кожен буде нести відповідальність по-перше – за розголошення таємниці слідства, по-друге – за те, що вони мене звинувачують тому, у чому моєї вини не визнав суд», – зауважив Шкіль.

Адвокат по ДТП - допоможе встановити істину та відновити справедливість

Джерело: http://5.ua/

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Шкіль буде судитись з МВС через заяву про визнання його винним у ДТП
Ключові слова юридичної фірми: Шкіль буде судитись з МВС через заяву про визнання його винним у ДТП

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ