Дівчину, що смажила яйця на вічному вогні звільнили із залу суду
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Дівчину, що смажила яйця на вічному вогні звільнили із залу суду

Дівчину, що смажила яйця на вічному вогні звільнили із залу суду

Новини України. 1 липня. Ганну Сінькову звільнили з СІЗО, Макарова звільнили, але одразу, біля воріт СІЗО побили та знов арештували, аби видати росіянам (в Росії Макарову загрожує до 10 років за політичними статтями).

Печерський районний суд м. Києва звільнив Ганну Сінькову. На час судового розгляду їй змінено міру запобіжного заходу з арешту на підписку про невиїзд. Велика подяка всім, хто допомагав Ганні вийти на свободу, приходив на суди, брав на поруки: народним депутатам та депутатам районних рад, громадським, правозахисним та релігійним організаціям, журналістам, блогерам та всім людям доброї волі! Також суд постановив об‘єднати кримінальні справи Ганни Сінькової та Ганни Донець. Оскільки справу Донець суд повернув на проведення додаткових експертиз, дата наступного засідання наразі невідома.

"Під судом людей зустрічали одразу троє ментів у кашкетах-«аеродромах». Минулого разу був лише один «мажор». Варта на прохідній збільшилась пропорційно. У залі суду нарахував до двох десятків грифонівців, звичайних ментів та «тихушників» у цивільному з оперативною камерою. Представництво прокуратури змінилося — їх було вже двоє, вже у формі, і хоч і «зелені», але солідніші. Суддю заводили четверо грифонівців, утворюючи «живий коридор» — у кожного навіть брови накачані. Нічого не передвіщало доброго", пише блогер, який висвітлює суд над Ганною.

Незважаючи на таке посилення охорони правопорядку, вмістилися всі. Розгляд клопотання адвокатів про дозвіл проведення відео- та фотозйомки відбувався вже при включених камерах (чотири загальнонаціональних телеканали) і спалахах фотоапаратів. Суддя, який уже призвичаївся до камер по іншій справі (Тимошенко) цього разу не заперечував. Представники обвинувачення — також.

Суд тричі оголошував перерву. Під час першої Ганна роздавала інтерв‘ю з клітки. Заявила, що ні про що не шкодує і вже придумала кілька влучних мистецьких перформансів.

Після перерви суддя оголосив вирок щодо клопотання про зміну запобіжного заходу: «Відпустити у залі суду». Присутні ледь стримували почуття, суддя з трудом дочитав рішення до кінця…

Наступну перерву Ганна давала інтерв‘ю вже на свободі. Журналісти спитали її за найактуальніше. Ганна зробила заяву щодо дій влади у справі іншого політв‘язня - Олексія Макарова. Його сьогодні відпустили зі слідчого ізолятора Одеси (скінчився термін, призначений судом по справі «зеленка на холодильнику телеканалу АТВ»: скільки вже відсидів + 8 діб) і тут же, біля воріт, побили, скрутили та вивезли у невідомому напрямку.

Згодом з‘явилась інформація про те, що його таки видадуть російським поліцаям… Що коштує таке знущання, коли людину, яка провела за гратами рік, начебто відпускають, а потім одразу знов саджають, може уявити собі лише той, хто сам був у подібній ситуації. До Макарова такі тортури застосували вже двічі. Суд раніше вже відпускав його на свободу, але менти знов заарештували його на виході по іншій справі. Тепер от, на виході з СІЗО…

Джерело: http://www.newsmarket.com.ua/

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Дівчину, що смажила яйця на вічному вогні звільнили із залу суду
Ключові слова юридичної фірми: Дівчину, що смажила яйця на вічному вогні звільнили із залу суду

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ