Прокуратура Києва проводить перевірку законності ліквідації та перепрофілювання навчальних закладів
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Прокуратура Києва проводить перевірку законності ліквідації та перепрофілювання навчальних закладів

Прокуратура Києва проводить перевірку законності ліквідації та перепрофілювання навчальних закладів

За дорученням заступника Генерального прокурора України - прокурора міста Києва Анатолія Мельника організовано проведення перевірки щодо законності використання майна дошкільних навчальних закладів. Встановлено, що Київською міською радою прийнято рішення від 26.06.03 р. №527/687 «Про виключення дошкільного навчального закладу №306 на вулиці Соціалістичній, 3 з мережі дошкільних навчальних закладів», яким зазначений дитячий садок виключено з мережі дошкільних навчальних закладів для тимчасового розміщення апарату та структурних підрозділів Солом’янської районної у місті Києві ради та Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації. На даний час більша частина приміщень колишнього дошкільного навчального закладу №306 передана в орендне користування, а приміщення загальною площею 708,7 кв.м. не використовується взагалі.
Як засвідчила перевірка, вказане рішення Київради суперечить вимогам чинного законодавства та призводить до позбавлення конституційного права жителів прилеглої території та їх дітей на забезпечення доступності дошкільної освіти та відвідування цього навчального закладу.
З метою усунення виявлених порушень прокуратурою міста Києва на рішення Київської міської ради від 26.06.2003 №527/687 принесено протест.
Одночасно прес-служба Прокуратури міста Києва зазначила, що питання щодо законності ліквідації, закриття, перепрофілювання, відчуження та передачі в користування майна закладів освіти було предметом попередніх перевірок органів прокуратури міста Києва, за результатами яких проведено міжвідомчу нараду з органами виконавчої влади.
За підсумками наради ухвалено ряд заходів, спрямованих на збереження майна навчальних закладів, недопущення безпідставної їх ліквідації та перепрофілювання, виконання яких перебуває під контролем прокуратури.
Наразі перевірка із вказаних питань триває.

Джерело: http://mair.in.ua/

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Прокуратура Києва проводить перевірку законності ліквідації та перепрофілювання навчальних закладів
Ключові слова юридичної фірми: Прокуратура Києва проводить перевірку законності ліквідації та перепрофілювання навчальних закладів

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ