СБУ у Києві викрила канал контрабанди сильнодіючої психотропної речовини
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: СБУ у Києві викрила канал контрабанди сильнодіючої психотропної речовини

СБУ у Києві викрила канал контрабанди сильнодіючої психотропної речовини

Співробітники СБУ у м.Києві викрили та припинили діяльність групи осіб, яка намагалася організувати канал контрабанди сильнодіючої психотропної речовини JWH-018, що є психоактивною сполукою-стимулятором і за своєю дією подібна до тетрагідроканнабінолу. Для переміщення психотропів зловмисники використовували міжнародну мережу поштових відправлень.
Співробітники СБУ затримали одного з членів групи «на гарячому» під час одержання ним чергової бандеролі. Він особисто замовив через мережу Інтернет 160 грам порошкової психотропної речовини, що була запакована у поліетиленові пакети, та планував розповсюдити її на території Київського та Одеського регіонів через мережу дрібних наркодилерів.
21 червня слідчим відділом Управління СБУ у м.Києві стосовно зловмисника порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів) Кримінального кодексу України.
Наразі проводяться заходи щодо встановленню всіх членів угруповання, повідомив сьогодні прес-сектор Управління СБУ у Києві.

Адвокат по кримінальних справах - Ваш надійний захист у вирі життєвих негараздів.

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: СБУ у Києві викрила канал контрабанди сильнодіючої психотропної речовини
Ключові слова юридичної фірми: СБУ у Києві викрила канал контрабанди сильнодіючої психотропної речовини

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ