Суд скасував тарифи на ЖКП, встановлені КМДА
м. Київ, вул. Артема, 13
Адвокат, юридичні послуги в м. Київ :: Юридичні новини України :: Суд скасував тарифи на ЖКП, встановлені КМДА

Суд скасував тарифи на ЖКП, встановлені КМДА

Окружний адміністративний суд Києва, розглянувши справу за позовом Віталія Кличка, лідера партії «УДАР» («Український Демократичний Альянс за Реформи») і Володимира Бондаренка, керівника апарату депутатської фракції «УДАР» у Київраді, рішенням від 21.06.2011 р. №2а-5954/11/2670 визнав незаконними та не чинними з моменту прийняття розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Повідомлення про це розмістив на своєму блозі Володимир Бондаренко, один з позивачів у даній справі.

Рішення суду стосується розпоряджень КМДА від 31.08.2009 № 981 «Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення», № 980 «Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення та гарячої води для населення», № 979 «Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», № 978 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

«Підставою для скасування вказаних розпоряджень послужила відсутність їх державної реєстрації. Доволі дивно, що КМДА, яка власне вже зареєструвала нові розпорядження у Головному управлінні юстиції міста Києва, чинила шалений опір. Але судова практика лишається доволі чіткою: немає реєстрації – немає розпоряджень. Залишилось почекати на апеляцію – і можна розпочинати другий етап перерахунку. Крім того, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно якої до відання виконавчих органів міських рад не належить встановлення тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та водовідведення, які встановлюються Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України, навіть по зареєстрованим у органах юстиції розпорядженням КМДА ми будемо подавати до суду», - коментує В.Бондаренко.

Нагадаємо, що 31.05.2011р. були підписані розпорядження КМДА № 857 «Про встановлення тарифів на теплову енергію та встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виконавцям цих послуг усіх форм власності для здійснення розрахунків населенням» та №858 «Про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцями цих послуг усіх форм власності для проведення розрахунків з населенням та тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення».

Джерело: http://jkg-portal.com.ua

Адвокатська фірма пропонує: адвокат, юрист, юридичні послуги в м. Київ 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Опис сайту адвокатів: Суд скасував тарифи на ЖКП, встановлені КМДА
Ключові слова юридичної фірми: Суд скасував тарифи на ЖКП, встановлені КМДА

Copyright © 2009

Розробка сайту - студія TrebaSOFT           


Мы предлогаем только качественные юридические услуги в Киеве. Если Вам нужен адвокат по уголовным делам обращайтесь к лучшим.
Адвокат, юридичні послуги, Київ